Rezultate te kerkimit per termin: +Integrimit +Majlinda +Bregu

Total: 3137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.240Z

Ministrja e Integrimit Majlinda Bregu, shprehet e sigurt për integrimin e shpejtë të Shqipërisë

“Nuk ka asnjë surprizë – pas referendumit të Irlandës, rruga drejt BE do të jetë më e sigurtë dhe më e shkurtër” Vota e Irlandës ishte e rëndësishme për të ardhmen e Bashkimit Evropian, për faktin që ky vend hodhi poshtë kushtetutën evropiane të vitit 2005-së,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.376Z

Majlinda Bregu u përgjigjet akuzave për bashkimin me mazhorancën

Majlinda Bregu ka reaguar pas akuzave të portalit të Zenit se ajo po i bashkohet mazhorancës. Portali në fjalë shkruante se Bregu kishte shkuar në mbledhjen ku deputetët kolegë të PD e kishin bojkotuar. Ja reagimi i Bregut ndaj lajmit në fjalë: Sapo dola nga Mbledhjet e sotme te Komis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.626Z

Majlinda Bregu i përgjigjet Gramoz Ruçit

Deputetja demokrate Majlinda Bregu i është përgjigjur me një status në facebook, ngacmimit të kryetarit të grupit Socialist Gramoz Ruçi, sot në Komisionin e Integrimit, i cili mësohet të ketë thënë se Majlindës i ka ngrirë buzëqeshja. Duke qenë se e kishte me të thënë, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.141Z

Bregu: Qeveria shqiptare është e gatshme për gjetjen e një konsensusi politik Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu

Gjatë fjalës së mbajtur në Komitetin e Stabilizim-Asociimit, ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, deklaroi se “Qeveria shqiptare është e gatshme për gjetjen e një konsensusi politik me opozitën në çdo moment”. Sipas saj, “për hetimin e zgjedhjeve parlamentare të 28 qershorit, q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.778Z

Pyetësori, ministrja e Integrimit Majlinda Bregu konfirmon se Brukseli do japë opinionin brenda vitit

Pas përfundimit të përgjigjeve të Pyetësorit të Bashkimit Evropian, qeveria shqiptare shprehet e sigurt për një mendim pozitiv nga ana e Brukselit. Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, deklaron se vendi është i përgatitur për opinionin e BE-së dhe se autoritetet shqiptare kanë punua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.915Z

Majlinda Bregu takon familjaret e Liljanes

var fbShare url httpvizionplusalmajlinda-bregu-takon-familjaret-e-liljanessize smallp styletext-align justifyDeputetja demokrate Majlinda Bregu eshte takuar me familjaret 43 vjecares Liljana Ruko e cila u vra nga bashkeshorti i saj Bregu beri me dije se femijes se te ndjeres i cili kete te merkure

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.630Z

Majlinda Bregu injoron Albana Vokshin

Majlinda Bregu as qe e ka vene ujin ne zjarr per verejtjet e Albana Vokshit Ne protesten e sotme te Partise Demokratike ish-ministrja e Integrimit ishte veshur si per plazhbr Ne diten e pare te greves se urise Vokshi keshilloi Bregun pasi ishte veshur shume luks per nje situate ku ndodhej Ishte gre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama