Rezultate te kerkimit per termin: +Integrimit +Majlinda +Bregu

Total: 3137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.626Z

Majlinda Bregu i përgjigjet Gramoz Ruçit

Deputetja demokrate Majlinda Bregu i është përgjigjur me një status në facebook, ngacmimit të kryetarit të grupit Socialist Gramoz Ruçi, sot në Komisionin e Integrimit, i cili mësohet të ketë thënë se Majlindës i ka ngrirë buzëqeshja. Duke qenë se e kishte me të thënë, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.141Z

Bregu: Qeveria shqiptare është e gatshme për gjetjen e një konsensusi politik Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu

Gjatë fjalës së mbajtur në Komitetin e Stabilizim-Asociimit, ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, deklaroi se “Qeveria shqiptare është e gatshme për gjetjen e një konsensusi politik me opozitën në çdo moment”. Sipas saj, “për hetimin e zgjedhjeve parlamentare të 28 qershorit, q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.778Z

Pyetësori, ministrja e Integrimit Majlinda Bregu konfirmon se Brukseli do japë opinionin brenda vitit

Pas përfundimit të përgjigjeve të Pyetësorit të Bashkimit Evropian, qeveria shqiptare shprehet e sigurt për një mendim pozitiv nga ana e Brukselit. Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, deklaron se vendi është i përgatitur për opinionin e BE-së dhe se autoritetet shqiptare kanë punua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.915Z

Majlinda Bregu takon familjaret e Liljanes

var fbShare url httpvizionplusalmajlinda-bregu-takon-familjaret-e-liljanessize smallp styletext-align justifyDeputetja demokrate Majlinda Bregu eshte takuar me familjaret 43 vjecares Liljana Ruko e cila u vra nga bashkeshorti i saj Bregu beri me dije se femijes se te ndjeres i cili kete te merkure

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.630Z

Majlinda Bregu injoron Albana Vokshin

Majlinda Bregu as qe e ka vene ujin ne zjarr per verejtjet e Albana Vokshit Ne protesten e sotme te Partise Demokratike ish-ministrja e Integrimit ishte veshur si per plazhbr Ne diten e pare te greves se urise Vokshi keshilloi Bregun pasi ishte veshur shume luks per nje situate ku ndodhej Ishte gre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.792Z

Majlinda Bregu promovon librin e pare

brbrPasi ka drejtuar per 5 vjet Ministrine e Integrimit ministrine me te vogel te cdo qeverie por ate qe mban emrin e nje ambicie te madhe per shqiptaret sic eshte Bashkimi Europian Majlinda Bregu ka zgjedhur qe diten e europes te mos mbaje fjalimin e zakonshem prej  politikaneje por te promovoje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.580Z

Ajazi kercenon deputeten Felaj e pranishme dhe Majlinda Bregu

TIRAN - Akuzat mes deputeteve per implikim ne afera te pista dhe lidhje mafioze kane kaluar caqet e Kuvendit dhe kane perfunduar ne sharje dhe kercenime personale ne lokalet e kryeqytetit. Deputetja e Partise Socialiste Ermonela Felaj do te dorezoje kallezim penal ne prokurori per bashkeshortin e mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama