Rezultate te kerkimit per termin: +Interesimi

Total: 2994
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.389Z

Shtohet interesimi i investitorëve të huaj, thonë OEK dhe API

është shtuar interesimi i investitorëve të huaj për Kosovën, pas shpalljes së mendimit të GJND-së, thanë sot drejtues të Odës Ekonomike të Kosovës (OEK) dhe të Agjencisë për Promovmin e Investimeve (API). Interesimi i investitorëve është shtuar dhe duhet shfrytëzuar për të kri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.529Z

Forlan i kenaqur nga interesimi i Realit

Sulmuesi i Atletico Madrid Diego Forlan ka deklaruar se ai eshte i kenaqur nga interesimi i Realit te Madridit. Pavaresisht rivalitetit ne mes dy klubeve nga Madridi Forlan nuk heziton te thote se sa i kenaqur eshte qe lidhet me Realin. Jam i nderuar dhe i kenaqur qe Hose Mourinjo dhe Florenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.256Z

Me Shumaher rritet interesimi i tifozëve

Lajmi për rikthimin e Mikael Shumaher në timonin e Ferrarit ka bërë që tifozët të shfaqen gjithmonë e më shumë të interesuar për këtë kampionat të Formula 1. Përfituesit e parë janë organizatorët e Çmimit të Madh të Europës, e programuar të zhvillohet më 23 gusht në Valenc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.468Z

Rikthehet interesimi i Milanit per Kaka

Interesimi i Milanit për blerjen e Kakasë është rikthyer, informoi të mërkurën e përditshmja italiane “Corriere dello Sport”. Ajo Kaka-Milan ishte një prej “telenovelave” më të gjata pa “fund të lumtur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.843Z

Bie interesimi i serbeve per integrim ne BE

Vetem 51 e serbeve jane te mendimit se Serbia e ka vendin ne Bashkimin Evropian 28 jane kunder ndersa 18 nuk do te votonin fare ne ndonje referendum per anetaresim ne BE thuhet ne hulumtimet e bera ne dhjetor te vitit 2011. Krahasuar me hulumtimin e kryer gjashte muaj me pare interesimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.582Z

Rritet interesimi i turistëve europiane për qytetin e Elbasanit

Për të njohur historinë e lashtë të qytetit të Elbasanit, rreth 3000 mijë turistë të huaj kryesisht nga Italia, Gjermania dhe Greqia kanë vizituar qytetin gjatë muajve qershor dhe korrik. Interesimi i tyre është fokusuar në historinë e lashtë të kalasë së qytetit , objektet e ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.025Z

Dule: Interesimi i Athinës për ndarjen e re sështë ndërhyrje në punët e brendshme të Shqipërisë

Referendumi, presidenti i Republikës, Gjykata Kushtetuese dhe kontaktet me ndërkombëtarët janë tashmë në qendër të aksionit politik të PBDNJ-së, partisë aleate në qeverisje, që kundërshtoi fort ndarjen territoriale për Bashkinë e Himarës. Duhet pritur reagimi i presidentit, nës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama