Rezultate te kerkimit per termin: +Interesimi

Total: 2994
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.025Z

Dule: Interesimi i Athinës për ndarjen e re sështë ndërhyrje në punët e brendshme të Shqipërisë

Referendumi, presidenti i Republikës, Gjykata Kushtetuese dhe kontaktet me ndërkombëtarët janë tashmë në qendër të aksionit politik të PBDNJ-së, partisë aleate në qeverisje, që kundërshtoi fort ndarjen territoriale për Bashkinë e Himarës. Duhet pritur reagimi i presidentit, nës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.348Z

Privatizimi, tkurret interesimi për KESH-in

Nis zyrtarisht shqyrtimi i kompanive që kanë shfaqur interes për të blerë shumicën e aksioneve të Operatorit të Sistemit të Shpërndarjes (OSS) në KESH. Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës (METE) ka zbardhur emrat konkretë të kompanive të huaja që kishin dorëzuar në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.925Z

Rexhepin e gëzoi interesimi i Barçës

Interesimi i Barcelonës e ka bërë të ndihet krenar Dardan Rexhepin. Sulmuesi kosovar e pranon se, përpos katalunasve, janë edhe disa klube tjera evropiane që e përcjellin. Por, 19 vjeçari dëshiron të zhvillohet ende në Malmo, para se ta marrë hapin e radhës. Nga Express më 21 prill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:14.396Z

Interesimi nga Interi dhe Bajerni largojnë Lorik Canën nga Hamburgu

Lorik Cana është preferenca e parë e Hamburgut për t‘u përforcuar në mesfushë. Pasi kanë gjetur marrëveshjen për transferimin e De Jong te Mançester Siti, drejtuesit e klubit gjerman shihnin te kapiteni i Olimpik Marsejës zëvendësuesin ideal. Megjithatë, interesimi i klubeve të më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.027Z

Dule: Interesimi i Greqisë për minoritetin, e drejtë legjitime

TIRANE- Kreu i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule, njëherazi, nënkryetar i Kuvendit e ka kundërshtuar vlerësimin e Tiranës zyrtare se interesimi i Athinës për çështjen e ndarjes së re territoriale është ndërhyrje në punët e brendshme të Shqipërisë. “Gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.844Z

Shtohet gati dyfish interesimi i kosovarëve për të pushuar në Shqipëri

Kosovarët vazhdojnë t'i qëndrojnë besnik udhëtimeve të tyre për pushime drejt bregdetit shqiptar. Interesimi i tyre për të kaluar pushimet në bregdetin shqiptar është mjaft i shprehur sidomos për Sarandën, Ksamilin, Dhërminë, Himarën, Jalën, Shëngjinin e Velipojën. Sipas pronarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.737Z

Interesimi për Bushin

• Trajneri i Kombëtares shqiptare Ari Han është interesuar për Alban Bushin gjatë ditës së djeshme.Ai i ka telefonuar klubit të Apollon Kallamariasë dhe ka kërkuar që të takohet me sulmuesin shqiptar, madje ta shohë atë edhe në seancën stërvitore, por futbollisti ndodhet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama