Rezultate te kerkimit per termin: +Interin

Total: 3967
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.447Z

Novara, e kobshme për Interin

Novara është bërë pengesë e pakalueshme për Interin. Skuadra e fundit në tabelë në Serie A, e ndihmuar nga paraqitja e shkëlqyeshme e portierit shqiptar Samir Ujkani, mposhti Interin 1-0 në Giuseppe Meazza. Golin vendimtar e realizoi sulmuesi Andrea Caracciolo në minutën e 56-të. Kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.864Z

Guardiola: Me Interin e vështirë

Pak minuta pas sigurimit të gjysmëfinales me skuadrën e tij, trajneri i katalanasve të Barcelonës nis të mendojë për sfidën me italianët e Interit. Për mikrofonat e “Sky”, Pep Guardiola u shpreh se sfida me Interin është një sfidë mjaft e vështirë dhe që do d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.558Z

E dua Interin

Jose Mourinho ka mohuar njoftimet se është i gatshëm të kthehet në Premierligë dhe është i pakënaqur me mediat angleze për publikimin e një lajmi të tillë. Mourinho ishte cituar nga e përditshmja angleze The Times duke thënë : futbolli im është futbolli anglez dhe se jam i gatshëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.999Z

Statistikat, Çelsi e mund Interin

Champions, të gjithë numrat e pragsfidës flasin në favor të anglezëve Champions League hap krahët për të mikpritur javën e ardhshme një ndër superndeshjet e turit të parë të 8-sheve, duelin Inter-çelsi. Pas masakrës që Mançester Junajtid i bëri Milanit pak ditë më parë në &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.816Z

Napoli mposht Interin tani drejton italianet

Napoli mposhti 2-1 Interin ne ate qe ishte dhe supersfida e Serise A ne jave e 14 Me kete fitore napolitanet marrin kryesimin e kampionatit italian me 31 pike nje me shume se Interibr br Ndeshja filloi e mbare per Napolin te cilet me ane te argjentinasit Higuain gjeten golin qe ne minuten e dyte N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.749Z

Puyol: Do ta eliminojmë Interin

Kapiteni i Barcelonës, Carles Puyol, beson se Barcelona do ta eliminojë Interin dhe do të kualifikohet në finale të Ligës së Kampionëve. Barcelona të mërkurën pret në Camp Nou, Interin, në ndeshjen e kthimit pasi u mposht me rezultat 3-1 në ndeshjen e parë në Giuseppe Meazza. Pavar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.300Z

Më mungon Barça, por fitoj tituj me Interin

Eto’o Samuel Eto’o ka deklaruar se atij i mungon Barcelona, por dëshiron ta përsërisë me Interin suksesin dhe kënaqësinë që e kishte në “Kamp Nou”. Kamerunasi ka shënuar 10 gola këtë sezon, por ndien se ai mund të bëjë më shumë për ta çuar Interin më për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama