Rezultate te kerkimit per termin: +Interpolit

Total: 1707
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.414Z

Mashtroi familjarët e tragjedisë, burg "agjentit të Interpolit"

 LEZHE - Gjykata e Lezhës vendosi të lërë në burg "policin e Interpolit", Gjin Ndreca, (Gjon Marku). Ai u arrestua të premten e kaluar pasi ishte prezantuar si punonjës i Interpolit, duke mashtruar familjarët e të humburve të tragjedisë së 9 janarit. Duke përfituar nga gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.996Z

Të kërkuarit “misteriozë” të Interpolit

15/04/2009  Dhjetëra emra nuk rezultojnë në listë, arrestohen sapo vijnë në kufi e dalin pa faj Në listën zyrtare ndodhen 192 emra shqiptarësh në kërkim, akuzuar për vrasje, etj TIRANË- Interpol Tirana ka në listë rreth 200 shqiptarët më të kërkuar për krime të ndryshm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.851Z

Urdhër arrest i Interpolit për 16 serbë për krime në Kosovë

Gjykata Themelore e Gjakovës, përmes Interpolit ka lëshuar fletëarreste për gjeneralin Momir Stojanoviq dhe 15 serbë e një shqiptarë, të akuzuar për krime lufte ndaj popullsisë civile.... Gjykata Themelore e Gjakovës, përmes Interpolit ka lëshuar fletëarreste për gjeneralin Momir Sto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.533Z

Sherifi "Wanted" në listën e Interpolit

Duke iu referuar faqes zyrtare të Interpolit, Xhelal Sherifi, i datëlindjes 10 qershor 1985, ishte shpallur në kërkim për “krim kundër jetës dhe shëndetit” nga policia e Konektikat në SHBA. Ajo që bie në sy është fakti se Interpoli ka dhënë si vendlindje të 25-vjeçarit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.120Z

Oficerët e rremë të Interpolit mashtrojnë 100 qytetarë

Etleva DeliaDy persona që pretendonin në mënyrë të rreme se ishin oficerë të Zyrës së Interpolit Ndërkombëtar, kanë mashtruar mbi 100 qytetarë me pretendimin se do i punësonin si agjentë. Policia tha dje se dy mashtruesit janë arrestuar gjatë operacionit "Agjenti i rremë"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.173Z

PD, Alibeaj: Tahiri rikthen në zyrën e Interpolit trafikantin e drogës

Kreu i departamentit antikorrupsion në Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ka akuzuar sërish Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri se ka rikthyer në zyrën e Interpolit një ish-efektiv i cili është përjashtuar nga detyra kohë më parë si i përfshirë në trafikun e rogës. Sipas Alibeaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.622Z

Messi "agjent" i INTERPOLIT

Lionel Messi nuk është vetëm një futbollist i famshëm. Superylli argjentinas ka shfrytëzuar famën e tij për të mbështetur rrjetin ndërkombëtar të policisë kundër krimeve, INTERPOL. Messi është bërë anë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama