Rezultate te kerkimit per termin: +Interpolit

Total: 1707
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.346Z

Në kërkim shefi i rremë i Interpolit

TIRANE-Prokuroria e Tiranës shpall në kërkim “drejtorin” e rremë të Interpolit Ndërkombëtar. Arben B, dyshohet se ka bashkëpunuar me të akuzuarit, Fatmir Flaga dhe Adriana Ura, për të mashtruar dhjetëra persona, duke u premtuar vende pune si agjentë të fshehtë të Interpol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.413Z

Kreu i Interpolit dënohet për mitmarrje

Johanesburg, 4 gusht - Ish kreu i Interpolit, jugafrikani Jackie Selebi është dënuar me 15 vite burg për marrje ryshfeti nga grupet e krimit të organizuar. Selebi u gjet fajtor për pranimin e 166 mijë dollarëve në periudhën 2000 - 2005 nga një trafikant droge i burgosur. Selebi ka qenë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.028Z

Kreu i Interpolit: Shqipëria kërkesa të larta ekstradimesh

Sekretari i Interpolit: Dështimet e ekstradimeve, përgjegjësi Drejtësisë. Rekomandon rritjen e kontrollit ndaj mjeteve të vjedhura Pritet që në Lion të Francës të emërohet edhe oficeri ynë i kontaktit. Takon Prençin e Nishanin TIRANE- Shqipëria është ndër vendet që rendite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.165Z

Gjykata le ne burg “agjentet” e Interpolit

Tirane- Hiqeshin si agjente te Interpolit, Gjykata e Tiranes ka caktuar dje masen e sigurise “arrest me burg” ne ngarkim te dy te pandehurve. Prokurori i ceshtjes i ka shpjeguar gjykates se Adriana Ura, 26-vjece dhe Fatmir Fllaga, 55-vjec ne bashkepunim me njeri-tjetrin duke u prezantuar sikur p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.956Z

Hiqeshin si agjente te Interpolit, mashtruan 100 qytetare

Tirane-Dy persona qe hiqeshin si agjente te Interpolit dhe mashtronin dhjetera persona, kane rene ne prangat e policise. Operacioni i koduar “Agjenti i rreme”, u finalizua pasditen e djeshme rreth ores 18.30, nga Drejtoria Kunder Krimit Financiar ne Departamentin kunder Krimit te Organizuar dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.103Z

Çako në Asamblenë e 86 të Përgjithshme të Interpolit në Pekin

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Drejtues, Haki Çako, ishte në krye të delegacionit shqiptar që mori pjesë në Asamblenë e 86 të Përgjithshme të Interpolit në datat 26-29 shtator në Pekin. Z.Çako zhvilloi edhe një sërë takimesh bilaterale me kryetarët e delegacioneve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.461Z

Pas Tahirit dhe homologu serb letër Interpolit: Na u shkel sovraniteti!

Pas kërkesës së Ministrit Tahiri drejtuar Interpolit për rishqyrtimin dhe rivlerësimin e urdhrit të arrestit ndërkombëtar për Ramush Haradinaj, nuk ka qëndruar duarkryq as Serbia. Ministri i Brendshëm serb, Nebojsha Stefanoviç i ka dërguar një letër Sekretarit të Përgjithshëm të I

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama