Rezultate te kerkimit per termin: +Interpolit

Total: 1707
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.028Z

Kreu i Interpolit: Shqipëria kërkesa të larta ekstradimesh

Sekretari i Interpolit: Dështimet e ekstradimeve, përgjegjësi Drejtësisë. Rekomandon rritjen e kontrollit ndaj mjeteve të vjedhura Pritet që në Lion të Francës të emërohet edhe oficeri ynë i kontaktit. Takon Prençin e Nishanin TIRANE- Shqipëria është ndër vendet që rendite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.165Z

Gjykata le ne burg “agjentet” e Interpolit

Tirane- Hiqeshin si agjente te Interpolit, Gjykata e Tiranes ka caktuar dje masen e sigurise “arrest me burg” ne ngarkim te dy te pandehurve. Prokurori i ceshtjes i ka shpjeguar gjykates se Adriana Ura, 26-vjece dhe Fatmir Fllaga, 55-vjec ne bashkepunim me njeri-tjetrin duke u prezantuar sikur p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.956Z

Hiqeshin si agjente te Interpolit, mashtruan 100 qytetare

Tirane-Dy persona qe hiqeshin si agjente te Interpolit dhe mashtronin dhjetera persona, kane rene ne prangat e policise. Operacioni i koduar “Agjenti i rreme”, u finalizua pasditen e djeshme rreth ores 18.30, nga Drejtoria Kunder Krimit Financiar ne Departamentin kunder Krimit te Organizuar dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.103Z

Çako në Asamblenë e 86 të Përgjithshme të Interpolit në Pekin

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Drejtues, Haki Çako, ishte në krye të delegacionit shqiptar që mori pjesë në Asamblenë e 86 të Përgjithshme të Interpolit në datat 26-29 shtator në Pekin. Z.Çako zhvilloi edhe një sërë takimesh bilaterale me kryetarët e delegacioneve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.461Z

Pas Tahirit dhe homologu serb letër Interpolit: Na u shkel sovraniteti!

Pas kërkesës së Ministrit Tahiri drejtuar Interpolit për rishqyrtimin dhe rivlerësimin e urdhrit të arrestit ndërkombëtar për Ramush Haradinaj, nuk ka qëndruar duarkryq as Serbia. Ministri i Brendshëm serb, Nebojsha Stefanoviç i ka dërguar një letër Sekretarit të Përgjithshëm të I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.108Z

Arrestohet kreu i Interpolit meksikan

Kreu i Interpolit meksikan, Ricardo Gutierrez Vargas, ka perfunduar ne burg me akuzen e trafikut te droges. Lajmi eshte bere i ditur nga Prokuroria e vendit. Vargas dyshohej se kishte lidhje me trafikante droge dhe dyshimet jane vertetuar gjate hetimeve. Aktualisht ai ndodhet ne arrest sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.414Z

Mashtroi familjarët e tragjedisë, burg "agjentit të Interpolit"

 LEZHE - Gjykata e Lezhës vendosi të lërë në burg "policin e Interpolit", Gjin Ndreca, (Gjon Marku). Ai u arrestua të premten e kaluar pasi ishte prezantuar si punonjës i Interpolit, duke mashtruar familjarët e të humburve të tragjedisë së 9 janarit. Duke përfituar nga gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama