Rezultate te kerkimit per termin: +Investitori

Total: 1255
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.022Z

Investitori kushtëzohet me 300 mijë euro haraç

Selatin Balkan duhet të paguajë nga 300 mijë euro në muaj haraç nëse dëshiron të jetojë dhe veprojë në qytetin perëndimor të Kosovës, në Pejë. Investitori nga Turqia, me prejardhje shqiptare, tregon se ka një mua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.596Z

PD: Investitori libanez nxjerr emrin e banditit, Rama hesht e merr në mbrojtje

Kreu i Departamentit të Rendit dhe Sigurisë në Partinë Demokratike, Enkelejd Alibeaj tha se dhunuesi i biznesmenit që braktisi vendin dhe investimin 450 milionë dollarësh me 1200 vende pune, është lirë, edhe pse Edi Rama e di se kush është ai. Sipas Alibeja, autori i dhunës është Land

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.074Z

Bashkia, pronarët dhe investitori, kallëzim penal për dhunuesit e pronës

Mbërrin në Prokurori padia për Policinë dhe Inspektoratin e Ndërtimit. Bashkia e Tiranës zbardh dokumentet e pronësisë dhe lejen e ndërtimit Vetëm pak ditë pas dhunimit të pronës në qendër të Tiranës nga drejtuesit e strukturave shtetërore, kanë reaguar njëherësh Bashkia e kryeq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.000Z

KESH, investitori do blejë sektorin e shpërndarjes bashkë me borxhet

Një nga kushtet që do t‘i vihet investitorit strategjik në momentin e privatizimit të një pjese të KESH-it, do të jetë marrja parasysh e borxheve që korporata ka ndaj donatorëve. Komisioni Parlamentar i Ligjeve miratoi dje me shumicë votash privatizimin e Divizionit të Shpërndarjes (i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.947Z

Investitori legjendar Uorren Bafet optimist për të ardhmen

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.435Z

Ambasadori austriak: “Austria, investitori i tretë në Shqipëri”

29-12-2011 / Gazeta 55 Ambasadori austriak, Florian Rauning u shpreh dje në qytetin e Shkodrës, ku  mori pjesë në 20-vjetorin e krijimit të Shoqatës së Miqësisë Shqipëri-Austri se, “politika dhe biznesi austriak kanë besim t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.028Z

Bomba me celular në Fier, në kërkim investitori i Xhamisë

02/05/2005  Pëllum Reshlani nuk po e ndërtonte xhaminë me fondet e tij. Verifikim lidhjeve të viktimave në Tiranë Prokuroria dhe policia e Fierit po hetojnë për investitorin e xhamisë, që po ndërtohet prapa shtëpisë së Pëllum Reshlanit, besimtarit mysliman nga Baltëza, i ci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama