Rezultate te kerkimit per termin: +Irland

Total: 1156
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.412Z

Ronaldo mposhti Irlandën Veriore, por edhe Eusebion

Në fitoren e Portugalisë prej 4:2 përballë Irlandës veriore, Ronaldo me 'hat-trickun' e tij bëhet golashënuesi i dytë më i mirë i Portugalisë. Cristiano Ronaldo me tre-golëshin' e tij përballë Irlandës veriore ka lën&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.472Z

Kosova krahasohet me Irlandën e veriut

Duhet të ketë bisedime me përfaqësuesit serbë të pjesës veriore të Kosovës, që ata t’i shfrytëzojnë të drejtat dhe liritë e veta që i kanë edhe me kushtetutë dhe me ligjet e Republikës së Kosovë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.320Z

Irlandë, akuzohet për pjesmarrje në një vrasje, arrestohet politikani

IRLANDË-Geri Adams, lideri i Partisë Lëvizja për Pavarësi e Irlandës, Sin Fein, është arrestuar nga Policia e Irandës së Veriut, pasi akuzohet për pjesëmarrje në vrasjen e një gruaje 37- vjeçare në vitin 1972. Meg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.386Z

Meta me ambasadorin e Irlandës: Ka ardhur momenti për intensifikimin e marëdhënieve

TIRANE-Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta dhe ambasadori i Irlandës në Shqipëri, Charles Sheehan një zëri kanë deklaruar se ka ardhur momenti për intensifikimin e marrëdhënieve dy palëshe. Gjatë takimit që kryetari Meta zhvilloi sot me ambasado

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.680Z

Irlandë, Skandal në Kishën katolike, prifti zbulon 'padashje' videon porno

IRLANDË- Një skandal i ri ka goditur Kishën katolike të Irlandës së Veriut, ku një prift i ka treguar disa prindërve një video pornografike në vend të videos e cila duhet të përmbante rrëfimin e parë të fëmijëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.028Z

Super Kroaci, tre gola Irlandës së Trapatonit

TIRANE-Kroacia ka fituar lehtësisht ndeshjen e parë në grupin C, duke mposhtur 3-1 Irlandën e Xhovani Trapatonit në Poznan të Polonisë. Një ndeshje e jashtëzakonshme e skuadrës ballkanase, që ka dominuar dhe ka arritur të marrë kreun e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.843Z

Jahjaga priti ambasadorin e Irlandës jorezident për Kosovë, Kevin Dowling

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, priti sot në takim ambasadorin e Republikës së Irlandës jorezident në Republikën e Kosovës, Kevin Dowling, me të cilin bisedoi për zhvillimet e fundit në vend dhe perspektivën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama