Rezultate te kerkimit per termin: +Ishte

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.662Z

FOTOT/ Menduan se ishte ëngjëll, por ishte njëkukull seksi!

Disa fshatarë indonezianë u entuziazmuan shumë kur gjetën diçka në plazh. Ata menduan se ishte një ëngjëll, por në fakt ishte thjesht një kukull seksi. Fshatarët e morën me entuziazëm dhe e çuan në fshat duke e adhuruar si diçka të shenjtë. Por kur policia erdhi konstatoi se is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.888Z

Irisi ishte vetëm

Nga Albertina Jaçe*   Irisi ishte shoqja jonë, studente e Fakultetit Ekonomik. Nuk ishim mikesha dhe as në shoqërinë e njëra- tjetrës. Fatkeqësisht ajo u bë e afërt për ne, kur bëri gjëmën ndaj vetes. Pasi ndodhi, të gjithë filluam të kujtojmë si e njihnim, me kë rrinte,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.775Z

Kaq ishte

Fatmir Sejdiu kur eshte zgjuar te henen ne mengjes para vetes ka pasur vetem nje pike te rendit te dites ne agjende por me te renden te karrieres se tij politike. Ne oren 1430 i eshte dashur ti drejtohet kombit per tia dhene lajmin qe paraprakisht eshte pritur se ai nuk do te jete me President i Re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.039Z

FOTO/ Se di çfarë zogu ishte, por ishte i shijshëm

Një turk, që u fotografua duke futur në çantën e shpinës një mjelmë, pasi i kishte prerë kokën, tha se nuk e dinte se çfarë zogu ishte, por shtoi se kishte shije të mirë. Ngjarja u fotografua nga një peshkatar në Angli. Hasan Fidan është emigrant në këtë vend që nga viti 200

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.357Z

Lul-ishte Skënderbej

Share Nga Aurel Vezaj Te gjitheve na ka rene rasti te kalojme neper  qendren e Tiranes dhe kemi qene kureshtar se si do te transformohej qendra e kryeqytetit te gjithe Shqiptareve. Prej muajsh nje projekt modern eshte  groposur qellimisht nen tunelet e kabllove nentokesore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.567Z

Majlinda Bregu: Nëse Olldashi do ishte gjallë, PD do ishte ndryshe

Deputetja Majlinda Bregu ka qenë dje e ftuar në një emision në Digitalb. Ajo ka folur për aktualitetin politik dhe gjendjen në Partinë Demokratike. Bregu tha se PD nuk do ishte në këtë gjendje nëse Sokol Olldashi do ishte gjallë. Po të ishte gjallë, Sokol Olldashi, PD-ja do të isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.267Z

Maradona: Ishte shfryrje

“Kerkoj falje, madje jo, ishte nje shfryrje ajo qe thashe pas ndeshjes me Uruguajin”. Keshtu eshte justifikuar trajneri i Argjentines, Diego Armando Maradona, i cili iu drejtua me fjale brutale gazetareve, duke i sulmuar ashper pas ndeshjes qe i siguroi kualifikimin Argjentin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama