Rezultate te kerkimit per termin: +Itali

Meta: total 1000 / total_found 50254 / time 0.021 / keyword[0] itali / docs[0] 50254 / hits[0] 80700 /
I thashë mikut tim çfarë do, Rama dhe Basha takohen në Itali (INTERVISTA)
  • 2019-03-06

I thashë mikut tim çfarë do, Rama dhe Basha takohen në Itali (INTERVISTA)

Në intervistën e tij në emisionin Porta a porta të gazetarit të njohur italian, Bruno Vespa, Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama deklaroi se në Shqipëri nuk po ndodhte asnjë revoltë popullore, se në vend ka stabilitet për biznesin e huaj dhe se numri i turistëve është gjithnjë në r

Banda e hajdutëve, kush janë 6 shqiptarët e arrestuar në Itali
  • 2019-03-06

Banda e hajdutëve, kush janë 6 shqiptarët e arrestuar në Itali

Shkatërrohet një grup kriminal i specializuar në fushën e vjedhjeve dhe i dyshuar për së paku 20 raste në tre muaj. Shqiptarët u zbuluan dhe arrestuan teksa policia italiane po mbante nën vëzhgim një dyqan floriri që blinte produkte të vjedhura. Bëhet fjalë për vjedhje, grabitje me d

No Pic available
  • 2019-03-06

Letrat për nënën të Elenës: Mos u merakos nëse ndonjëherë të shkruaj zi

Elena Gjika, vajza e bukur italiane që kaloi jetën në kampet shqiptare të komunizmit, e shpreh trishtimin e një jete që nuk e kishte pritur, në letrat që i çon të ëmës në Itali. Elena nuk do ta shihte më kurrë nënën, pasi kur ajo u kthye në Bari pas viteve 90-të ishte shumë von

Turi italian, Rama për TG5: Nuk proteston populli, lojën se nisim nga zero!
  • 2019-03-06

Turi italian, Rama për TG5: Nuk proteston populli, lojën se nisim nga zero!

Kryeministri Edi Rama ka vazhduar edhe sot turin  e tij të intervistave për mediat italiane, që kanë nisur rreth një javë më parë në shtypin e shkruar dhe vazhduan dje në Porta a Porta të Bruno Vespës. Mbrëmjen e sotme, shefi i qeverisë është shfaqur në një kronikë të zgjeruar l

No Pic available
  • 2019-03-06

Salianji merret i pandehur për Babalen, PD: Vendim politik i Ramës!

Çështja Babale mori sot drejtimin e saj për në Gjykatë, pasi Prokuroria e Tiranës dërgoi dosjen e plotë hetimore dhe e shpalli deputetin me mandat të djegur, Ervin Slaianji, të pandehur. Salianji është thirrur në prokurori për tu njohur me akuzën e kallëzimit të rremë, ndërsa pas

Basha-Berisha-Kryemadhi me protestuesit, Rama ikën nga Kuvendi
  • 2019-03-05

Basha-Berisha-Kryemadhi me protestuesit, Rama ikën nga Kuvendi

#td_uid_1_5c7e48b91b0c5 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/luli-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5c7e4

9 simptomat që një burrë nuk duhet të injorojë kurrë
  • 2019-03-05

9 simptomat që një burrë nuk duhet të injorojë kurrë

Nga nevoja për të shkuar në banjë në mes të natës te një dhimbje e papritur dhe e madhe në këmbë, ka nëntë simptoma që një njeri nuk duhet të injorojë. Sinjale që mund të zbulojnë probleme shumë më serioze. Këtu janë kambanat e alarmit që duhet t’i shtyjnë meshkujt te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama