Rezultate te kerkimit per termin: +Itali

Meta: total 1000 / total_found 50254 / time 0.022 / keyword[0] itali / docs[0] 50254 / hits[0] 80700 /
Nga deti te liqenet, plazhet më të bukura në Itali për 2019 (Foto)
  • 2019-03-29

Nga deti te liqenet, plazhet më të bukura në Itali për 2019 (Foto)

Liqene, limane dhe gropa të këndshme, nga Alpet deri në Jon: ja plazhet më të bukura Jo vetëm plazhet e krijuara nga ujërat smeraldë të Tirrenisë, Jonit dhe Adriatikut, por edhe plazhet e liqeneve të vogla, sepse bukuria në Itali është me të vërtetë kudo. Nga veriu në jug të gadis

Me heroinë rreth brezit, kush është korrieri në portin e Durrësit
  • 2019-03-28

Me heroinë rreth brezit, kush është korrieri në portin e Durrësit

Një person u vu në prangat e policisë kufitare të portit të Durrësit, i kapur me pako heroine rreth brezit. I arrestuari është 34-vjeçari Eduart Deliallisi, të cilit policia kufitare gjatë kontrollit të detajuar në vijën e dytë të tij, i ka gjetur në trup një sasi lënde narkotike,

Gjashtë gabime nuk duhen bërë në intervistën për punë
  • 2019-03-28

Gjashtë gabime nuk duhen bërë në intervistën për punë

Si të përgatitemi për takimin vendimtar. Kush dëshiron të rrisë shanset për të gjetur një punë të duhur, duhet të gjejë një metodë, të lëvizë me rregull dhe në më shumë kanale. Por cilat janë kurthet që duhen shmangur gjatë rrugës? Ja cilat janë këshillat e ekspertëve. Jo

Vrasësi i Jurgen Kurtit jetë mes luksit, flet nëna: Djali ska makinë, jetojmë me një dyqan të vogël
  • 2019-03-28

Vrasësi i Jurgen Kurtit jetë mes luksit, flet nëna: Djali ska makinë, jetojmë me një dyqan të vogël

Olsi Qalliaj është një ndër tre personat e arrestuar, i dyshuar si bashkëpunëtori i autorit të vrasjes së Jurgen Kurtit në Tiranë. E ndërsa sot u bënë publike të tjera fakte, që duket se implikojnë edhe më shumë personat e arrestuar, përfshirë edhe Qalliajn, e ëma e tij, Edlira

10 gjëra që duhet të dini para kirurgjisë kozmetike
  • 2019-03-27

10 gjëra që duhet të dini para kirurgjisë kozmetike

Në vitin 2017, në Itali u kryen mbi 300,000 operacione kirurgjikale kozmetike dhe mbi 650,000 trajtime jokirurgjikale. Sipas të dhënave të mbledhura nga Shoqata Ndërkombëtare e Kirurgjisë Plastike Estetike, në majë të operacioneve të kryera është shtim i gjirit (shtim i gjoksit), e nd

No Pic available
  • 2019-03-27

Itali/ Aksident tragjik, mjeku shqiptar fluturon nga dritarja e Benz-it (FOTO)

Një mjek shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali. 66-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është përfshirë në aksident dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Ai po udhëtonte me dy persona të tjerë në kohën kur makina tip Benz B Class  u përplas  me trafikndarësen n

No Pic available
  • 2019-03-26

Një killer me pagesë vrau Nardin e Bujtinave, dëshmojnë bashkëpunëtorët

Policia e Shkodrës ka zbardhur detaj të reja nga ekzekutimi i biznesmenit 32-vjeçar, Ferdinand Polia, i njohur si pronar i një bujtine në fshatin turistik të Thethit. Sipas policisë 27-vjeçari me iniciale K.S, që është shpallur në kërkim, rezulton të jetë vrasës me pagesë. Ndërkoh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama