Rezultate te kerkimit per termin: +Italian

Meta: total 1000 / total_found 46540 / time 0.019 / keyword[0] italian / docs[0] 46540 / hits[0] 77201 /
A ka marrë Panucci ofertë nga Roma? Kjo është përgjigjja
  • 2019-03-17

A ka marrë Panucci ofertë nga Roma? Kjo është përgjigjja

Christiano Panucci ka shkuar kureshtjen për zërat se klubi i Romës i kishte bërë ofertë.  Në konferencën e sotme ai tha se nuk ka marrë ndonjë ofertë nga Roma. Nëse kjo do të kishte ndodhur, padyshim që do ishte pohuar nga ana e tij. Nuk më njihni akoma mirë. Unë nuk e di se çfar

Tragjedi, 4 të rinj shqiptarë humbin jetën në Gjermani
  • 2019-03-16

Tragjedi, 4 të rinj shqiptarë humbin jetën në Gjermani

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në Gjermani, ku 4 të rinj shqiptarë të moshave 23-24 vjeç kanë humbur jetën gjatë punës. Dyshohet se shkak është bërë këputja e vinçit i cili ka rënë mbi një mur, i cili ka zënë poshtë të rinjtë shqiptarë. Të shumtë janë t

Avokati i njohur: Rama rrezikon nga reforma në drejtësi
  • 2019-03-15

Avokati i njohur: Rama rrezikon nga reforma në drejtësi

Avokati i njohur Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “360 Gradë”, tregon dy hapat se si mund të zgjidhet kriza aktuale politike. “Partisë Socialiste i intereson të tërhiqet kryeministri dhe të vijë një kryeministër tjetër. Kështu e ka bërë Italia. Gjithë krizat i ka

Ishte kthyer në tmerrin e italianëve, shqiptari dënohet me 15 vjet burg
  • 2019-03-15

Ishte kthyer në tmerrin e italianëve, shqiptari dënohet me 15 vjet burg

Një shqiptar është dënuar në Itali me rreth14 vjet burg, rezultat i vjedhjeve të shumta të shtëpive dhe marrjes së mallrave të vjedhura. Për këtë arsye, shqiptari 39-vjeçar Gentian Gjonaj ishte strehuar në Shqipëri, por pa sukses. Ai vidhte kryesisht  midis zonës Friulit dhe Veneto

No Pic available
  • 2019-03-15

Sulmi në xhami, autori po dëgjonte këngën për kasapin e Bosnjës (VIDEO)

Zelanda e Re u trondit sot nga dy sulme terroriste të ndohura në dy xhami, në kohën kur qindra besimtarë myslimanë po kryenin lutjet gjatë faljes ë namazit të xhumasë. Në total ishin 4 agresorë që kryen sulmet, por vëmendja është përqëndruar tek 28-vjeçari australian Brenton Tarra

Vetingu i zbuloi dënimin, kalon për gjykim dosja e ish-gjyqtarit
  • 2019-03-13

Vetingu i zbuloi dënimin, kalon për gjykim dosja e ish-gjyqtarit

Dosja në ngarkim të ish-gjyqtarit të Gjykatës së Lartë, Admir Thanza do të kalojë për gjykim. Vendimi u mor ditën e sotme nga gjyqtari i hetimeve paraprake Arben Micko, ku Thanza do të merret i pandehur për falsifikimin e formularit të dekriminalizimit. Kjo pasi Thanza i cili u shkarkua

Shqiptarët janë të tmerrshëm dhe mbretër të kokainës
  • 2019-03-12

Shqiptarët janë të tmerrshëm dhe mbretër të kokainës

Po ju tregojmë historinë se si gangsterët shqiptarë ultra të dhunshëm mbërritën në Britani për të kontrolluar trafiqet e paligjshme të prostitucionit duke marrë nën kontroll një treg multi-milionësh të kokainës duke u bërë kriminelët më të frikshëm. Nga Jake Ryan, Reporter i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama