Rezultate te kerkimit per termin: +Italin

Total: 2171
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.711Z

Kapen 67 kg marijuanë në Igumenicë, destinacion Italinë

IGUMENICE- 67 kg marijuanë janë sekuestruar sot në portin e Igumenicës. Mësohet se droga ishte fshehur në dyshemenë e një automjeti. Ndërkohë, policia ka bërë të mundur arrestimin 50 vjeçarit shqiptar, shofer i mjetit. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.500Z

Talenti shqiptar, refuzon Shqipërinë për Italinë

Elvis Kabashi ka refuzuar të luaj për ekipin kombëtar Shpresa. Lojtari që aktualisht mbron ngjyrat e të rinjve të Juventusit, por që është grumbulluar disa herë edhe me ekipin e parë të Juventusit, i ka dërguar një letër FSH

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.506Z

Një tërmet 5,2 ballë rihter godet Italinë e Veriut

MILANO- Një tërmet me magnitudë 5,2 ballë të shkallës Rihter goditi para pak minutash Italinë e Veriut. Tërmeti u ndje në Emilia-Romanja, Toskanë, Lombardi, Piemonte dhe Liguria. Nuk ka ende njoftime për viktima apo dëme materiale. (m.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.961Z

Durrës, kapen në port 32.5 kgkanabis, me destinacionin Italinë

DURRES- Një sasi prej 32. 5 kg lëndë narkotike e llojt kanabis u sekuestrua sot paradite në portin e Durrësit. Droga u gjet në një makinë të braktisur në port. Sipas policisë mjeti i përkiste 28 vjeçarit Neltion Vanili nga Fieri. Dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.696Z

Durrës,kapen 35 kg drogë hashashkishte si destinacion Italinë

DURRES - Rreth 35 kg cannabis sativa janë kapur sot në portin e Durrësit nga forcat blu të këtij qyteti në një automjet. Ndërkaq është bërë i mundur edhe arrestimi i drejtuesit të automjetit, Luigj Krajni.  Droga, e cila ndodhej e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.825Z

Cana flet për ndeshjen me Italinë

Përveç trajnerit Gianni De Biasi edhe kapiteni i kombëtares, Lorik Cana foli në “Sky Sport” për sfidën e së Martës mes Italisë dhe Shqipërisë. I pyetur për shijen që i jep kjo përballje, mbrojtësi kuqezi u shpre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.229Z

Papa në takimin e fundit me Napolitanon: Do të lutem për Italinë

ITALI - "Unë do të lutem për Italinë." Me këto fjalë, Papa i është drejtuar Presidentit të Republikës Giorgio Napolitano në takimin rreth njëzet minuta, e cila u mbajt në Vatikan. Papa dhe presidenti italian u takuan për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama