Rezultate te kerkimit per termin: +Italis

Total: 6712
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.719Z

Mario Gomezi hesht Olimpikon, Roma eliminohet nga Kupa e Italisë (Video)

Fiorentina ka arritur të eliminojë Romën nga Kupa e Italisë, pasi që arriti ta mposht në stadiumin Olimpiko, me rezultat minimal 0:2. Ndeshjet në Kupën e Italisë në këtë fazë, janë me një ndeshje.AdPlatformZone = {id: "f9579

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.738Z

Giorgio Napolitano rizgjidhet president i Italisë

ROMË- Presidenti Giorgio Napolitano, 87 vjeç, u rizgjodh president i Italisë. Partitë kryesore italiane, që dështuan të zgjedhin pasardhësin e tij gjatë pesë tureve të zgjedhjeve presidenciale, i kërkuan në mëngjes Napolitanos,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.334Z

Zyrtare: Antonio Conte trajner i Italisë

Ish trajneri i Juventusit, Antonio Conte, edhe zyrtarisht është emëruar përzgjedhës i kombëtares së Italisë. 45 vjeçari italian, në këtë detyrë do ta zëvendësojë të larguarin Cesare Prandelli, i cili dha dorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.550Z

Napoli fiton Kupën e Italisë

Napoli është fitues i Kupës së Italisë për sezonin 2013/2014, pasi në finale ka mposhtur Fiorentinan me rezultat 3-1. Napolitanët shënuan golin e parë, pas një kundërsulmi. Marek Hamsik ishte arkitekti duke dërguar një pasim te Lo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.018Z

Juventusi kampion i Italisë, titulli i dytë radhazi

Juventusi rikonfirmohet kampion i Italisë.Në Torino gjithçka shkon sipas parashikimeve. Bardhezinjtë mposhtin 1-0 Palermon falë një goli të Vidal me penallti dhe për të dytin vit radhazi shpallen kampion të Italisë. Djemtë e Conte-s pas n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.018Z

Linja e re e trafikut, hashashi i Lazaratit drejt Italisë

 Tashmë hashashi i Laz aratit trafikohet me fuçi plastike që lidhen anash trageteve, drejt Italisë. Ky fakt konfirmohet nga burime konfidenciale brenda Drejtorisë së Policisë së Qarkut të Fierit. Pas hetimeve të shumta dhe informacioneve t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.792Z

Nishani firmos ekstradimin e Prudentinos pritet përgjigjia e Italisë

TIRANE- Ministri i Drejtësisë Bujar Nishani firmosi sot urdhrin për ekstradimin e Albino Prudentinos drejt Italisë ku ai akuzohet për veprimtari kriminale. Firma mbi vendimin e Gjykatës së Apelit të Vlorës i cili dy javë më parë la në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama