Rezultate te kerkimit per termin: +Italis

Total: 6712
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.471Z

Durres sekuestrohen 50 kg droge ne port

Policia e Durrësit ka sekuestruar mëngjesin e sotëm në portin e qytetit një sasi lënde narkotike që do të eksportohej drejt Italisë. Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave gjatë operacionit j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.569Z

Poezia e Verës, vijojnë aktivitetet e Dy popuj, një det, një miqësi

E elur n 10 mars t ktij viti, stina e evenimenteve italiane n Shqipri “Dy popuj, nj det nj miqsi” ka vazhduar me Poezin e Vers. N ceremonin e sotme t zhvilluar n ambientet e “City Park” ishte i pranishm dhe Ambasadori Italian n vendin ton Saba D’Elia. Duke u ndalur tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.907Z

Juventusi, 2 milionë euro për shqiptarin e Empolit

TIRANE-Quhet Elvis Kabashi dhe është vetëm 17 vjeç. Shqiptari luan me Empolin në Serinë B italiane, por këtë sezon ka tërhequr vëmendjen edhe të klubeve të mëdha. Sipas “Gazzetta Dello Sport”, Kabashi kërkohet nga Ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.212Z

Ranocchia: Ishte sezon i mirë

Mbrojtësi i Interit, Andrea Ranocchia, ka shprehur mendimin e tij sa i përket rrjedhës së sezonit të zikaltërve, duke e cilësuar atë si relativisht të mirë. “Nëse arrijmë ta fitojmë Kupën e italisë, atëherë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.559Z

Prandelli: Ekipi tepër i ngadaltë, mungoi pasimi

Përfaqësuesi i Italisë, Cesare Prandelli, ka pranuar se ekipi i tij ishte tepër i ngadaltë dhe jo efektiv në fitoren minimale ndaj Ishujve Faroe.   “Ne kemi tentuar të ndërtojmë aksione, por ne ishim shumë të ngadalshëm. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.247Z

Berlusconi: Milani më i fortë se Barca

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi ka deklaruar në mënyrë sensacionale se kampioni i Italisë është më i mirë se Barcelona. Milani është duke vuajtur kohëve të fundit nga rezultatet jo të mira, por presidenti Berlusconi ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.772Z

Juventusi sqaron gjendjen e Vidalit

Skuadra kampione e Italisë, Juventus, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare të klubit, ka sqaruar gjendjen e mesfushorit kilian, Arturo Vidal. Në njoftim thuhet se Vidali sot i është nënshtruar disa testeve mjekësore, të cilat treguan se n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama