Rezultate te kerkimit per termin: +Jaime +Valdes

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.162Z

Ndërhyrja shumë e ashpër, gjyqtari i mbyll sytë

Një ndërhyrje e tmerrshme është parë në futbollin kilian, kur anëtari i skuadrës Colo Colo, Jaime Valdes, ka bërë një ndërhyrje të ashpër në kundërshtarin, para syve të gjyqtarit, por ky i fundit, vendosi të he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.220Z

Goli i javës në Serie A

Goli më i bukur i javës në Serie A është vlerësuar goli i shënuar nga futbollisti i Parmës, Jaime Valdes. Futbollisti i Parmës shënoj gol fantastik nga distanca duke mposhtur portierin e Bolonjës për fitoren e Parmës. Kjo ishte java

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.699Z

Fiorentina gllabëron Bojinov

01/02/2005   Merkato dimwrore mbyllet me një goditje: Fiorentina ka marrë nga Leçe, sulmuesin bullgar, Valeri Bojinov, me një shifër, e cila rrotullohet afër 13 milionw eurove dhe kartonin e mesfushorit kilian, Jaime Anders Valdes. Bojinov është 18 vjeç dhe është në Itali që n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.050Z

32 Kombëtaret e "Brazil 2014"

E-maili juaj: Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin! Tashmë gjithçka është gati. Kur jemi 9 ditë larg startit të Kupës së Botës "Brazil 2014" 32 teknikët e kombëtareve pjesëmarrëse kanë zbuluar list&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama