Rezultate te kerkimit per termin: +Janar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.961Z

Tema 8 Janar 2012

Share Botohet e plotë dosja e dënimit të tij për mashtrim. Enigma e dëshmisë së pastër të penalitetit. A është i implikuar Ministri i Drejtësisë Eduard Halimi në një krim të ri?

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.591Z

Janar, eksportet rriten 123 %

SHKRUAN: Sabina Veizaj 10-02-2011 10:52Eksportet shqiptare pësojnë rritjen më të madhe të shënuar ndonjëherë, në krahasim me të njëjtën periudhë. Janari i 2011 është raportuar nga doganat shqiptare si muaji rekord në shkëmbimet tregtare, veçanërisht në eksporte. Sipas statistik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.317Z

Pranvere ne janar

Pranvere ne janar!  I tille eshte moti qe po perjetojme. Dite me diell dhe temperatuara rreth pese grade me te larta se normalja. Sherbimi meteoalb e argumenton kete me fuqizimin e Anticiklonit te Azoreve i cili ka sjelle mot te qendrueshem ne te gjithe Europen Jugore ndryshe nga veriperendimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.969Z

Chelsea blen ne janar

Nga Express me 12 dhjetor 2010 ne ora 1226 Carlo Ancelotti ka konfirmuar se do te kete para ne dispozicion per te shpenzuar ne futbolliste te rinj pas hapjes se afatit kalimtar ne janar. Ancelotti ka insistuar se ka perkrahjen e pronarit te klubit Roman Abramovich pavaresisht serise se rezultatev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.724Z

Vieri kthehet në janar

Sulmuesi i Atalantas, Cristian Vieri mund të kthehet në fushën e futbollit në muajin janar. Ky është parashikimi i trajnerit të skuadrës nga Bergamo, Colantuono, i cili planifikon që në këtë kohë të aktivizojë ish-sulmuesin e Interit, Milanit, Monacos dhe kombëtares italiane që një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.542Z

Raul vendos në janar

Sulmuesi i Schalkes, Raul ka konfirmuar se do të mësojë fatin e tij në janar, kur do të fillojnë bisedimet për kontratën e tij të re me klubin. Marrëveshja e tij aktuale me Schalken do të skadojë në fund të këtij sezoni dhe palët kanë caktuar negociata për vazhdimin e saj. “N�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.368Z

Falcao shitet në janar

E përditshmja sportive katalane El Mundo Deportivo ka njoftuar të enjten se sulmuesi i Atletico Madridit, Radamel Falcao mund të largohet nga klubi pas rihapjes së afatit kalimtar në janar. Falcao është shndërruar në njërin prej futbollistëve më të kërkuar në botë dhe për shërbimet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama