Rezultate te kerkimit per termin: +Janar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.097Z

Bekam ne janar te Milani

Futbollisti anglez David Bekam ne janar mund te transferohet tek Milani. Sipas zv.presidentit te Milanit Galiani, Bekam ne janar do kryeje fazen pergatitore tek kuqezinjte dhe aty do I behet oferta dhe per te qendruar. Ky eshte viti I dyte qe Bekam kryen stervitjen e dimrit me klube europian. Vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.648Z

Janar, tregu i sigurimeve ne renie

Blerina Hoxha Per here te pare pas disa vitesh, tregu i sigurimeve ka shenuar renie gjate muajit janar te ketij viti, si per sa i perket te ardhurave, por edhe numrit te kontratave. Sipas te dhenave te Autoritetit te Mbikeqyrjes Financiare (AMF) te ardhurat nga primet e sigurimit, ne muajin janar 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.836Z

Perez: Falcao vije në janar!

Florentino Perez ka premtuar sjelljen e një ylli tjetër në muajin janar te Real Madridi. Presidenti i Realit ka deklaruar se Falcao mund të vije në janar te Real Madridi. "Kemi një skuadër fantastike. Politika e skuadrës tonë është që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.159Z

Adriano, me regjim në janar

Klubi i San Paolos ka bërë të ditur se me rifillimin e përgatitjeve në janar, do të ndryshojë edhe regjimi i sulmuesit Adriano, i lënë i lirë të festojë gjatë këtyre ditëve. Drejtuesit e klubit i kanë bërë të ditur futbollistit se që nga data 7 janar duhet t‘u nënshtrohet rreg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.290Z

Ferguson: Asnjë blerje në janar

Mançester Junajtid nuk do të bëjë asnjë blerje në merkaton e dimrit që nis më 1 janar dhe përfundon në fund të muajit. Këtë e ka konfirmuar vetë trajneri i kampionëve të botës, Sër Aleks Ferguson. "Jam i lumtur me ata futbollistë që kam në dispozicion, ka thënë Sër Aleks, dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.890Z

Ankesat per mbifaturime ne janar

Ankesat per mbifaturime ne janar E premte 01 Mars 2013 1422 p styletext-align justify Ankesat per mbifaturime ne janar Jane te shumte ata qytetare qe kur kane marre ne dore faturen e energjise elektrike per muajin janar jane shtangur nga vlera e larte e saj Kompania ceke CEZ pak dite para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.000Z

Themelohet më 26 janar

Këshilli Antikorrupsion i Presidentes Atifete Jahjaga pritet të themelohet më 26 janar të këtij viti. Burime të Express në Presidencë thonë se tanimë gjithçka është gati.Presidentja Atifete Jahjaga tashmë e ka në letër përbërjen e Këshillit, me të cilin pretendon ta luftojë korr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama