Rezultate te kerkimit per termin: +Janar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.648Z

Janar, tregu i sigurimeve ne renie

Blerina Hoxha Per here te pare pas disa vitesh, tregu i sigurimeve ka shenuar renie gjate muajit janar te ketij viti, si per sa i perket te ardhurave, por edhe numrit te kontratave. Sipas te dhenave te Autoritetit te Mbikeqyrjes Financiare (AMF) te ardhurat nga primet e sigurimit, ne muajin janar 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.836Z

Perez: Falcao vije në janar!

Florentino Perez ka premtuar sjelljen e një ylli tjetër në muajin janar te Real Madridi. Presidenti i Realit ka deklaruar se Falcao mund të vije në janar te Real Madridi. "Kemi një skuadër fantastike. Politika e skuadrës tonë është që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.159Z

Adriano, me regjim në janar

Klubi i San Paolos ka bërë të ditur se me rifillimin e përgatitjeve në janar, do të ndryshojë edhe regjimi i sulmuesit Adriano, i lënë i lirë të festojë gjatë këtyre ditëve. Drejtuesit e klubit i kanë bërë të ditur futbollistit se që nga data 7 janar duhet t‘u nënshtrohet rreg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.290Z

Ferguson: Asnjë blerje në janar

Mançester Junajtid nuk do të bëjë asnjë blerje në merkaton e dimrit që nis më 1 janar dhe përfundon në fund të muajit. Këtë e ka konfirmuar vetë trajneri i kampionëve të botës, Sër Aleks Ferguson. "Jam i lumtur me ata futbollistë që kam në dispozicion, ka thënë Sër Aleks, dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.890Z

Ankesat per mbifaturime ne janar

Ankesat per mbifaturime ne janar E premte 01 Mars 2013 1422 p styletext-align justify Ankesat per mbifaturime ne janar Jane te shumte ata qytetare qe kur kane marre ne dore faturen e energjise elektrike per muajin janar jane shtangur nga vlera e larte e saj Kompania ceke CEZ pak dite para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.000Z

Themelohet më 26 janar

Këshilli Antikorrupsion i Presidentes Atifete Jahjaga pritet të themelohet më 26 janar të këtij viti. Burime të Express në Presidencë thonë se tanimë gjithçka është gati.Presidentja Atifete Jahjaga tashmë e ka në letër përbërjen e Këshillit, me të cilin pretendon ta luftojë korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.617Z

Ndryshimet në janar?

Të gjithë anëtarët e Kabinetit të Kryeministrit Hashim Thaçit - si ata të Partisë Demokratike të Kosovës ashtu edhe ata të Lidhjes Demokratike të Kosovës - mund të ndjehen rehat gjatë festave të fundvitit. Askush nuk do t’i luajë nga postet që mbajnë tash e dy vjet. Vetëm pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama