Rezultate te kerkimit per termin: +Janar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.159Z

Adriano, me regjim në janar

Klubi i San Paolos ka bërë të ditur se me rifillimin e përgatitjeve në janar, do të ndryshojë edhe regjimi i sulmuesit Adriano, i lënë i lirë të festojë gjatë këtyre ditëve. Drejtuesit e klubit i kanë bërë të ditur futbollistit se që nga data 7 janar duhet t‘u nënshtrohet rreg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.290Z

Ferguson: Asnjë blerje në janar

Mançester Junajtid nuk do të bëjë asnjë blerje në merkaton e dimrit që nis më 1 janar dhe përfundon në fund të muajit. Këtë e ka konfirmuar vetë trajneri i kampionëve të botës, Sër Aleks Ferguson. "Jam i lumtur me ata futbollistë që kam në dispozicion, ka thënë Sër Aleks, dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.890Z

Ankesat per mbifaturime ne janar

Ankesat per mbifaturime ne janar E premte 01 Mars 2013 1422 p styletext-align justify Ankesat per mbifaturime ne janar Jane te shumte ata qytetare qe kur kane marre ne dore faturen e energjise elektrike per muajin janar jane shtangur nga vlera e larte e saj Kompania ceke CEZ pak dite para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.000Z

Themelohet më 26 janar

Këshilli Antikorrupsion i Presidentes Atifete Jahjaga pritet të themelohet më 26 janar të këtij viti. Burime të Express në Presidencë thonë se tanimë gjithçka është gati.Presidentja Atifete Jahjaga tashmë e ka në letër përbërjen e Këshillit, me të cilin pretendon ta luftojë korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.617Z

Ndryshimet në janar?

Të gjithë anëtarët e Kabinetit të Kryeministrit Hashim Thaçit - si ata të Partisë Demokratike të Kosovës ashtu edhe ata të Lidhjes Demokratike të Kosovës - mund të ndjehen rehat gjatë festave të fundvitit. Askush nuk do t’i luajë nga postet që mbajnë tash e dy vjet. Vetëm pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.532Z

Janar, rriten kreditë dhe depozitat në banka

Në muajin janar, sistemi bankar shqiptar realizoi një rritje vjetore të portofolit të kredisë me 8.8%. Të dhënat zyrtare, të publikuara nga Banka e Shqipërisë, treguan se rritja e portofolit të kredisë vazhdoi edhe në muajin janar, duke arritur vlerën e 483.8 miliardë lekëve. Ndonës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.381Z

Arvizu: Më 21 janar kam qarë

Ambasadori amerikan, Aleksandër Arvizu, i cili largohet këto ditë nga Shqipëria, në intervistën e fundit për revistën Java, është ndalur edhe tek ngjarja e 21 janarit. Ai ka thënë se ajo ka qenë java më e vështirë për të dhe e vetmja herë që ka qarë. Java ndërmjet 21 dhe 28

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama