Rezultate te kerkimit per termin: +Janar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.969Z

Chelsea blen ne janar

Nga Express me 12 dhjetor 2010 ne ora 1226 Carlo Ancelotti ka konfirmuar se do te kete para ne dispozicion per te shpenzuar ne futbolliste te rinj pas hapjes se afatit kalimtar ne janar. Ancelotti ka insistuar se ka perkrahjen e pronarit te klubit Roman Abramovich pavaresisht serise se rezultatev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.724Z

Vieri kthehet në janar

Sulmuesi i Atalantas, Cristian Vieri mund të kthehet në fushën e futbollit në muajin janar. Ky është parashikimi i trajnerit të skuadrës nga Bergamo, Colantuono, i cili planifikon që në këtë kohë të aktivizojë ish-sulmuesin e Interit, Milanit, Monacos dhe kombëtares italiane që një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.542Z

Raul vendos në janar

Sulmuesi i Schalkes, Raul ka konfirmuar se do të mësojë fatin e tij në janar, kur do të fillojnë bisedimet për kontratën e tij të re me klubin. Marrëveshja e tij aktuale me Schalken do të skadojë në fund të këtij sezoni dhe palët kanë caktuar negociata për vazhdimin e saj. “N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.368Z

Falcao shitet në janar

E përditshmja sportive katalane El Mundo Deportivo ka njoftuar të enjten se sulmuesi i Atletico Madridit, Radamel Falcao mund të largohet nga klubi pas rihapjes së afatit kalimtar në janar. Falcao është shndërruar në njërin prej futbollistëve më të kërkuar në botë dhe për shërbimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.520Z

11 janar 2011- 16 janar 2012 Saga e videopergjimit

11 JANAR 2011 PUBLIKOHET VIDEO SKANDALI Emisioni investigative Fiks Fare publikon videon ku Ilir Meta zv kryeministri i atehershem ndodhet ne zyren e ministritte atehershem te Ekonomise dhe i kerkon favore per nje tender hidrocentrali dhe disa afera te tjera korruptive. Nder te tjera bisede perme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.285Z

Sigurimet, janar-mars tregu rritet 7,8%

Të ardhurat nga kontratat e sigurimit në periudhën janar-mars 2011 u rritën me 7,78 për qind krahasuar me të njëjtën periudhë të vitit të kaluar. Sipas të dhënave të Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, të ardhurat nga sigurimet arritën rreth 2,233 milionë lekë, ose 7.78% më s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.097Z

Bekam ne janar te Milani

Futbollisti anglez David Bekam ne janar mund te transferohet tek Milani. Sipas zv.presidentit te Milanit Galiani, Bekam ne janar do kryeje fazen pergatitore tek kuqezinjte dhe aty do I behet oferta dhe per te qendruar. Ky eshte viti I dyte qe Bekam kryen stervitjen e dimrit me klube europian. Vitin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama