Rezultate te kerkimit per termin: +Janarin

Meta: total 1000 / total_found 4357 / time 0.002 / keyword[0] janarin / docs[0] 4357 / hits[0] 5711 /
FIFA bllokon merkaton e Chelsea-t, Higuain kthehet tek Juvja!
  • 2019-02-22

FIFA bllokon merkaton e Chelsea-t, Higuain kthehet tek Juvja!

Furtunë mbi Chelsea-n nga FIFA. Qeveria botërore e futbollit ka vendosur të pezullojë merkaton e bluve të Londrës në dy sesionet e ardhshme, pra në verë dhe në janarin e 2020-ës. Ky vendim është marrë nga FIFA me pretendimin se është shkelur neni 19 që ka të bëjë me transferimin

21 janari/ Sherr me Fevizun: Gënjen, gënjen! Balla kapet mat me një video
  • 2019-02-20

21 janari/ Sherr me Fevizun: Gënjen, gënjen! Balla kapet mat me një video

Momente tensioni dhe një sherr i paprecedentë midis drejtuesit të emisionin Opinion, Blendi Fevizu dhe kreut të Grupit parlamentar të PS, Taulant Balla është shënuar mbrëmjen e djeshme. Tonet u ngritën, pasi Balla kujtoi protestën me 4 viktima të 21 janarit 2011, kur nisi të flasë për

Mbi 1 milion euro në ditë shpenzime për import energjie
  • 2019-02-10

Mbi 1 milion euro në ditë shpenzime për import energjie

Mbi 1 milion euro në ditë ka shpenzuar Shqipëria për të blerë energjie nga importi gjatë 2019-s. Ndryshimi i situatës hidrike me pasoje rënien e nivelit të ujit në Liqenin e Fierzës ka detyruar OSHEE që për janarin dhe javën e parë të shkurtit të importoje 38,5 milionë euro energ

21 JANARI, ALIBIA QË I DUHET HEQUR EDI RAMËS
  • 2019-01-23

21 JANARI, ALIBIA QË I DUHET HEQUR EDI RAMËS

Nga Andi BUSHATI Ky përvjetor i 21 janarit tregoi shumë për debatin i cili ndau në dysh Shqipërinë tetë vite më parë. Qoftë edhe një sy i pavëmendshëm e kishte të lehtë të shikonte se të gjithë ata që ishin me opozitën e djeshme, i kushtuan vend të madh përkujtimit të kësaj n

No Pic available
  • 2019-01-22

Australia bëhet më e nxehtë se ferri

Australia po përjeton Janarin më të nxehtë në histori, me një rekord prej 40 gradë celsius. Temperaturat e larta kanë përfshirë të gjithë vendin dhe këto temperatura janë konsideruara më të nxehta se ferri.  Ky valë i nxehti do ta shoqërojë Australinë deri në  fund të muajit,

E dimë kush e bëri 21 janarin, Artan Hoxha: Ka prova të reja!
  • 2019-01-21

E dimë kush e bëri 21 janarin, Artan Hoxha: Ka prova të reja!

Si sot 8 vjet më parë në bulevardin Dëshmorët e Kombit u vranë gjatë protestës së opozitës të drejtuar asokohe nga kryeministri Edi Rama, 4 qytetarë të thjeshtë dhe kjo ngjarje e rëndë vijon të mbetet e pazbardhur plotësisht. Duke komentuar Dosjen e 21 janarit për Ora Neës, gazet

CILAT JANË MESAZHET POLITIKE TË PUTINIT NË BEOGRAD?
  • 2019-01-18

CILAT JANË MESAZHET POLITIKE TË PUTINIT NË BEOGRAD?

Nga Enver BYTYÇI Më 16 tetor të vitit 2014 Vladimir Putin vizitoi për herë të fundit Beogradin, ndërkohë që në muret e kryeqytetit serb shkruheshin aso kohe bilbordet me logon: Vladimmir, shpëtojë Serbinë! Vizita e sotme e tij eshtë e dyta në këtë pesëvjeçar, ndërsa serbët e kon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama