Rezultate te kerkimit per termin: +Janarin

Meta: total 1000 / total_found 4357 / time 0.002 / keyword[0] janarin / docs[0] 4357 / hits[0] 5711 /
ldquoLiberalizim te vizave me Kosovenrdquo
  • 2014-03-05

ldquoLiberalizim te vizave me Kosovenrdquo

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Ulrike Lunaçek, dhe raportuesja për liberalizimin e vizave, Tanja Fajon, kërkojnë nga Komisioni që të rekomandojë brenda mandatit, pra deri në fund të vjeshtës, heqjen e vizave n

Liberalizim te vizave me Kosoven
  • 2014-03-04

Liberalizim te vizave me Kosoven

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian, Ulrike Lunaçek, dhe raportuesja për liberalizimin e vizave, Tanja Fajon, kërkojnë nga Komisioni që të rekomandojë brenda mandatit, pra deri në fund të vjeshtës, heqjen e vizave

No Pic available
  • 2014-03-03

Ngjela: Qeveria ende nuk po lufton korrupsionin. Prezenca e Berishës në PD nuk ndihmon opozitën

TIRANË-Kritik ndaj qeverisjes Rama dhe ndaj opozitës aktuale është treguar Spartak Ngjela, kreu i PLD, sot në rubrikën ‘Opinion” në News24. Ngjela kritikoi qeverinë aktuale sepse sipas tij nuk ka nisur ende nga puna me luftën kundër korrupsionit. Sipas Ngjelës, ndëshkimi duhe

Begaj reagon ndaj Vetëvendosjes
  • 2014-03-02

Begaj reagon ndaj Vetëvendosjes

I menjëhershëm ka qenë reagimi i të parit të Malishevës Ragip Begaj, ndaj komunikatës për shtyp të lëshuar nga Qendra e Vetëvendosjes në Malishevë, që e akuzonte atë për nepotizëm e keqmenaxhim. Përmes një

No Pic available
  • 2014-03-01

Berisha harron 21 janarin: Udhunuan shoferët e furgonave

TIRANE- Disa prej eksponentëve më të lartë të Partisë Demokratike, theksuan dje se qeveria dhunoi shoferët e furgonave dhe se ata nuk do të lejojnë që nisma e qeverisë të vijoj edhe më tej. Rasti më konkret ishte deklarata e ish-k

No Pic available
  • 2014-03-01

Dade: Berisha të shkojë paradrejtësisë, po destabilizon

Të tjera rreth shkrimit Sabit Brokaj: Berisha prapa hekurave TIRANE- Paralajmërimet e ish-kryeministrit Sali Berisha se mund të sjellë një destabilizim të vendit përmes tensionimit të situatës, janë përballur me akuzat e kërkesat që ai