Rezultate te kerkimit per termin: +Janarin

Meta: total 1000 / total_found 4357 / time 0.002 / keyword[0] janarin / docs[0] 4357 / hits[0] 5711 /
Bayerni rrit interesin për Hysaj, projektohet si zëvendësuesi i Rafinhas
  • 2018-04-17

Bayerni rrit interesin për Hysaj, projektohet si zëvendësuesi i Rafinhas

Në Angli kanë shprehur interesim për të gjigandët e futbollit britanik, emra sugjestionues si Manchester United, Arsenal apo Chelsea, por ndërkohë që nga Gjermania, Bajerni i Mynihut hedh një hap më konkret që tregon se interesimi për Elseid Hysajn është real. Siç raporton faqja e spe

Taska e Kombit, Rama: E nisi Berisha dhe firmosi LSI; Basha: Shqiptarët paguajnë 2 herë
  • 2018-03-29

Taska e Kombit, Rama: E nisi Berisha dhe firmosi LSI; Basha: Shqiptarët paguajnë 2 herë

Taksa në Rrugën e Kombit ishte ajo që përplasi ashpër frontin opozitar me mazhorancën në betejën e sotme parlamentare dhe dy liderët, Rama e Basha u përpoqën të mbronin me argumente të ndryshme pozicionet e tyre në raport me të. Në fjalën e tij nga foltorja e Kuvendit kryeministri E

No Pic available
  • 2018-03-09

Pak vizita falas, bie numri i personave që kryejnë Checkup

Në qendrat shëndetësore të Durrësit, dhoma e checkup-it është mjedisi me fluksin më të vogël të pacienteve. Durrësi është në një nga rrethet me numrin më të madh të qytetarëve që kryejnë checkup falas në shkallë vendi, por sërish shifrat janë ende larg qëllimit final të p

Turqi: Pas ofensivës në Siri, radhën e ka Iraku
  • 2018-03-08

Turqi: Pas ofensivës në Siri, radhën e ka Iraku

Operacioni ushtarak i Turqisë kundër enklavës turke në Afrin në veri të Sirisë, mund të mbyllet brenda majit, kur Ankaraja ka ndër mend të sulmojë PPK-në edhe në veri të Irakut. Kështu është shprehur ministri i Jashtëm turk, Mevlut Cavusoglu, duke saktësuar se ka arritur një dial

Swatch, mbush 35 vjeç ora demokratike në pulsin e botës
  • 2018-03-03

Swatch, mbush 35 vjeç ora demokratike në pulsin e botës

Simbol i viteve ’80, miliona modele të shitura. Edhe Papa Françesku e ka një të tillë Të gjithë e kemi pasur të paktën një, përfshirë edhe Papa Françeskun. Ka shumë njerëz që kanë një koleksion të vërtetë. Të apasionuarit e orëve i urrejnë, por padyshim që 1 marsi i vi

No Pic available
  • 2018-02-14

Epidemia e gripit, në Fier dyshohet për viktimën e dytë 

Në Fier është shtuar fluksi i shtrimeve në spital prej gripit. Me simptomat e virozës së stinës është shtruar pak ditë më parë dhe një 21-vjeçare nga fshati Mujalli. Gjendja e Xhuljeta Xhekës u përkeqësua pas marrjes së serumit, por edhe pse në komunikatë policia e klasifikon vde

No Pic available
  • 2018-02-10

Të gjitha hallet e Eduard Halimit, përveç rajonit

Eduard Halimi ka dorëzuar papritur mandatin e tij si deputetë I PD, nën një arsyetim formal të një projekti privat për drejtësinë në rajon, të cilin mund të na e kishte kursyer. Karriera e Eduard Halimit është radiografia tipike e një juristi që i ngjitet politikës për përfitme pe