Rezultate te kerkimit per termin: +Janarin

Meta: total 1000 / total_found 4357 / time 0.002 / keyword[0] janarin / docs[0] 4357 / hits[0] 5711 /
No Pic available
  • 2018-01-06

Coutinho te Barcelona për 160 milionë euro

Philippe Coutinho vulos transferimin më të shtrenjtë në historinë e futbollit anglez, teksa firmos për Barcelonën për vlerën e 160 milionë eurove. Më në fund plotësohet kështu dëshira e 25-vjeçarit të përfaqësueses braziliane, që këmbënguli shumë edhe gjatë verës së kaluar

PËR NJË VIT MË TË MIRË SMJAFTON VETËM TË LUTESH
  • 2018-01-04

PËR NJË VIT MË TË MIRË SMJAFTON VETËM TË LUTESH

Nga Astrit PATOZI Nuk ka vite të këqinj, por mund të ketë kohë dhe mundësi të shpërdoruara. Ndaj edhe urimi për një vit më të mirë nuk është asnjëherë pa kuptim. Është dëshira për të mos përsëritur mëdyshjet, komplekset, tundimet, frikërat, ankthet etj, që janë bërë shk

No Pic available
  • 2017-12-21

Byroja e Kuvendit vendos sot për fatin e 10 deputetëve të opozitës, po ja çfarë ndodh jashtë Kryesisë

TIRANË- Ka nisur në Kryesinë e Kuvendit mbledhja e Byrosë ku do të vendoset edhe fati i 10 deputetëve të opozitës, për të cilët PS ka kërkuar përjashtimin për 10 ditë. Një ditë më parë PS depozitoi kërkesën për përjashtimin e deputetëve. Ervin Salianji, Endri Hasa,

PS: Denoncimet për 1 mln $ e lobimit vijnë edhe nga SHBA
  • 2017-12-10

PS: Denoncimet për 1 mln $ e lobimit vijnë edhe nga SHBA

Deputeti i PS-së Ervin Bushati denoncon kreun e PD-së Lulzim Bashën për shpenzimin e 1 milionë dollarëve që u përdorën për lobim në SHBA-të, si rast të denoncuar edhe nga mediat amerikane. Në një deklaratë për medie deputeti socialistë tha se disponon dokumente nga Departamentit t

Messit i thyejnë këmbët në Argjentinë
  • 2017-12-04

Messit i thyejnë këmbët në Argjentinë

Nuk ka paqe për statujën e Lionel Messit, në kryeqytetin argjentinas, Buenos Aires, pasi mëngjesin e sotëm, ajo është gjetur sërish e shkatërruar nga sulme vandale. Ende nuk dihen autorët e këtij sulmi, por dyshohet të jetë një grup që ka kundërshtuar edhe më herët vendosjen e stat

Blihet energjia e dhjetorit, 70 për qind sigurohet nga importi
  • 2017-11-24

Blihet energjia e dhjetorit, 70 për qind sigurohet nga importi

Operatori i Shpërndarjes se Energjisë arriti të sigurojë energjinë nga importi për muajin dhjetor, duke garantuar furnizimin pa ndërprerje të konsumatorëve. 70 për qind e energjisë që do të konsumohet muajin e ardhshëm vjen nga importi, pjesa tjetër prodhohet në vend. Por kriza e pro

Nga Messi si drejtor sportiv te Bayern-Icardi dhe PSG-Kroos, thashethemet e merkatos
  • 2017-11-09

Nga Messi si drejtor sportiv te Bayern-Icardi dhe PSG-Kroos, thashethemet e merkatos

Merkatoja dimërore në futboll do thuajse edhe dy muaj për tu çelur, por thashethemet mbi lëvizjet e mundshme të skuadrave më në zë në Europë nuk ndalen, edhe kur të tilla diskutime bëhen jo për janarin, por për merkaton e verës së ardhshme. Raportimet më të fundit prekin skuadra s