Rezultate te kerkimit per termin: +Janarin

Total: 4403
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.019Z

Doganat: Tejkaluam planin edhe për janarin

174 mln plus Drejtoria e Përgjithshme e Doganave njoftoi se ka arritur të tejkalojë planin e rritur të të ardhurave edhe për muajin janar. Përmes një njoftimi zyrtar, doganat bënë të ditur se gjatë këtij muaji, kanë arkëtuar 9 miliardë e 174 milionë lekë të ardhura, nga 9 miliard�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.713Z

VIDEO/ Provat që prangosin Berishën për 21 janarin

Deklaratat e ish-kryeministrit për variantët e vrasjes, prishjen e provave, pranimin e krimit dhe akuza për puç. Vrasjet e katër qytetarëve të pafajshëm më 21 janar janë një çështje e zgjidhur nga ana juridike pasi shihen si provat si deklaratat e zyrtarëve të lartë të saj kohe.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.405Z

“Kështu organizuam operacionet për 9 janarin”

08/01/2005  “Kështu organizuam operacionet për 9 janarin”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.576Z

Gjykata e Lartë varros 21 Janarin; rrëzon rekursin e prokurorisë

Pasi e mbajti 3 vjet në dhomë këshillimi, Gjykata e Lartë rrëzoi rekursin e Prokurorisë së Përgjithshme, e cila këmbënguli  edhe në shkallën e fundit të gjyqësorit për 21 Janarin, dënimin me 23 vjet burgim për Ndrea Prendin dhe 25 vjet për Agim Llupon. Por deri të hënën pasd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.680Z

Gjykata e Apelit pezullon gjyqin për 21 janarin

Gjykata e Apelit ka pezulluar gjykimin për çështjen e 21 janarit. Pas përjashtimit të dy gjykatësve, çështja ka ngecur sërish. Kësaj here ishte prokuroria që kërkoi përjashtimin nga kjo çështje të relatorit Astrit Haxhialushi. Sipas prokurorisë, Haxhialushi ka qenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.187Z

Prokuroria po përgatitet të thërrasë Berishën për 21 janarin?

Sali Berisha dhe Ndrea Prendi Ndërkohë që Partia Demokratike po përgatitet për të parën protestë të madhe ndaj qeverisjes së majtë, e përditshmja Shqiptarja.com raporton se prokuroria po bëhet gati për të thirrur ish- kryeministrin Sali Berisha si dëshmitar për 21 janarin. Gazeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.824Z

Ngjela refuzon ftesën për ceremoninë: Rama e ka braktisur 21 Janarin

Kryetari i Partisë Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela e ka braktisur ftesën e marrë për të qenë i pranishëm në ceremoninë e organizuar me rastin e trevjetorit të 21 Janarit. Në një prononcim për Panoramën, Ngjela thotë se Rama e ka braktisur 21 Janarin. Ftesës që më erdhi nga Pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama