Rezultate te kerkimit per termin: +Janarin

Meta: total 1000 / total_found 4357 / time 0.002 / keyword[0] janarin / docs[0] 4357 / hits[0] 5711 /
No Pic available
  • 2017-07-06

Shtraza: Skam lidhje me vrasjen e Gaz Çollakut. E kam takuar Dalipajn

Denis Shtraza ka mohuar të ketë lidhje me vrasjen e Gazmend Çollakut. Në dëshminë e tij përpara gjykatës Shtraza ka thënë se vrasjen e ka mësuar nëpërmjet televizorit. Shtraza ka thënë se me Ervin Dalipajn është takuar ditën kur ka ndodhur ngjarja. Denis Shtraza ndodhet në burg pa

No Pic available
  • 2017-06-24

CIA kishte informuar Obamën që në 2016 se Putin do të ndihmonte Trump

CIA kishte paralajmëruar presidentin Barack Obama që në gushtin 2016 se sulmet kibernetike ndaj partisë demokrate ishin urdhëruar nga Vladimir Putin me qëllim për të dëmtuar Hillary Clinton dhe ndihmuar Donald Trump, sipas Washington Post. Dyshimet rëndojnë tashmë kundër Rusisë që në

Nga Kaubojsi te Doshi: Pse prokuroria nuk hetoi deputetët që dhanë miliona për partitë
  • 2017-06-20

Nga Kaubojsi te Doshi: Pse prokuroria nuk hetoi deputetët që dhanë miliona për partitë

Deklaratat publike të disa deputetëve se kanë dhënë qindra miliona lekë për aktivitete politike para që nuk janë pasqyruar në raportet periodike të partive politike në KQZ nuk janë hetuar kurrë nga agjencitë ligjzbatuese, të cilat sipas ekspertëve i shmangen qëllimisht këtyre ra

Rrëmbimi i Çollakut, e fejuara: Skishte konflikte me Shtrazën
  • 2017-06-05

Rrëmbimi i Çollakut, e fejuara: Skishte konflikte me Shtrazën

Askush nuk e pa se kush dhe si u rrëmbye 6 janarin e vitit të kaluar Gazmend Çollaku, i gjetur më pas i masakruar në një fshat të Krujës. Katër dëshmitarë të thirrur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për të dëshmuar në procesin ndaj Denis Shtrazës u përsërit e njëjta fjali, nuk

No Pic available
  • 2017-06-03

Nga Andi Bushati/ Loja e pisët me LSI-në

Një sulm i pa precedent ka filluar pas marrëveshjes Rama – Basha kundër partisë së Ilir Metës. Sapo nënshkruan paktin okult, i cili nuk pati pikë transparence, dhe që mbi të gjitha nuk garantoi asgjë për zgjedhje vërtet të lira dhe të ndershme, fushata e dy partive të mëdha po

KOHA QË KËRKON TË DJATHTËN REALE
  • 2017-05-04

KOHA QË KËRKON TË DJATHTËN REALE

Sokol HYSENAJ Pluralizmi politik në Shqipëri erdhi si rezultat i kushteve politike, ekonomike e sociale që po kalonte e gjithë Evropa Lindore, por edhe të kushteve të brendshme të kalbëzimit të sistemit, që nuk kishte më forcë të qëndronte në këmbë. Krijimi i Partisë Demokratike n

No Pic available
  • 2017-04-28

A do ta mbajë në zyrë foton e Ilir Metës si President? Flet Rama

Kryeministri Edi Rama tha se nuk do të vërë në zyrë fotografinë e Ilir Metës si President të Republikës. Jo nuk do ta mbaj foton e Ilir Metës si President të Republikës – tha Rama. Ka një ligj për këtë? Ne do të mbajmë vetëm foton e Ismail Qemalit. Presidentët ikin e vijnë