Rezultate te kerkimit per termin: +Japonis

Total: 1042
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.180Z

Tifozët e Bregut të Fildishtëfestojnë fitoren kundër Japonisë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Tifozët e Bregut të Fildisht festojnë të shtunën vonë fitoren që morën kundrejt Japonisë.Bregu i Fildishtë shënoj dy gola dhe arriti t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.709Z

Hamilton fiton Çmimin e Madh të Japonisë të lënë përgjysmë

JAPONI-Çmimi i Madh i Japonisë i Formula 1, i shoqëruar nga makina e sigurisë, u la përgjysmë në xhiron e 46-të për shkak të një aksidenti të dyfishtë, ndërkohë që vendin e parë e zuri Lewis Hamilton (Mercedes). A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.965Z

Koreani i vë flakën vetës para ambasadës së Japonisë

Një qytetar në Korenë e Jugut, 80 vjeçar, i ka vënë flakën vetës në një tubim para ambasadës së Japonisë në Seul por që nuk është në rrezik për jetën. Ai ia ka dhënë flakën vetes n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.051Z

Hoxhaj vlerëson përkrahjen e Japonisë për Kosovën

Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka pritur të hënën përfaqësuesin e përhershëm të Agjencisë Ndërkombëtare Japoneze për Bashkëpunim (JICA) për Ballkanin, Toshiya Abe. Hoxhaj vlerësoi lartë kontribu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.434Z

Tre anije kineze kalojnë në Senkaku, mollë sherri mes Kinës dhe Japonisë

TOKIO - Tre anije të rojes bregdetare kineze kaluan dje në ujërat përreth ishujve objekt i mosmarrëveshjeve të ashpra midis Kinës dhe Japonisë. Ky është kalimi i parë pa të drejtë në ujërat territoriale të pretenduara ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.260Z

Pingpongistët e Kosovës në botërorin në Tokio të Japonisë

Ne kryeqytetin e Japonisë, ne TOKYO nga data 28 prill – 05 maj 2014, është duke u mbajtur Kampionati Botërore Ekipor ne Pingpong ZEN-NOH 2014 World Team Table Tennis Championships Tokyo, Japan. Nder shtet pjesëmarrëse ne ketë ngjarje te madhe te sportit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.813Z

Kosova solidarizohetme Japoninë, ndizen qirinjnë qendër të Prishtinës

PRISHTINË- Në Prishtinë u ndezën sot qirinj në shenjë solidarizimi të kosovarëve me popullin dhe shtetin mik të Japonisë, që po përballet me fatkeqësinë natyrore. Shoqata e miqesise Kosovë-Japoni ka ftuar qytetarët e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama