Rezultate te kerkimit per termin: +Jav

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.875Z

8 javë pezullim Gelashvilit

Edhe pse aktiviteti futbollistik kombëtar në vend është ndërprerë (dicka krejt e cuditshme, por justifikohet me faktin se kur luan kombëtarja jashtë, zyrtarët e FSHF-së ikin me “kuç e me maç” pas saj, duke e lënë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.279Z

Supertalenti, 1 javë te Barca, 1 javë te Reali

Talenti argjentinas, Claudio Gabriel Nancufil ka tërhequr vëmendjen e Barcelonës dhe Real Madridit. Vogëlushi 8 vjeçar do të qëndrojë një javë në provë në qendrën sportive Valdebebas të Realit të Madridit, dhe një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.601Z

Rooney +2 javë, JO me Liverpoolin

Wayne Rooney do të jetë edhe 2 javë të tjera jashtë fushave të lojës. Sulmuesi anglez ka ende probleme me ligamentet e gjurit, ndërsa konfirmohet mungesa e tij edhe për 2 javë të tjera. Kështu Rooney do tu humbas supersfidën e 13 jana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.184Z

Essien, katr jav jasht fushs

Mesfushori i Chelseas, Michael Essien do t qndroj jasht fushs pr tre deri katr jav pr shkak t nj lndimi n gju, q e psoi kundr Apoel Nicosia. Essien 27 vje ishte zvendsuar gjat pjess s par t barazimit 2-2 n ndeshjen e Ligs s Kampionve t martn n Stamford Bridge pasi shnoi golin e barazimit nga mbi 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.341Z

Kalou mungon pr dy jav

Sulmuesi i Chelseas, Salomon Kalou do t qndroj jasht fushs pr rreth dy jav, pr shkak t nj lndimi n kofsh. 24 vjeari psoi nj arje t vogl n kofshn e kmbs s majt gjat ndeshjes erekfinale t Carling Cup kundr Blackburnit t mrkurn. Reprezentuesi i Bregut t Fildisht luajti pr gjith 120 minutat e ndeshjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.773Z

UEFA: Shqipëria, skuadra e javës

Shqipëria sensacioni i javës futbollistike. Këtë herë titulli nuk është fryt i pasionit gazetaresk, apo euforisë subjektive që rrethon deri diku natyrshëm kombëtaren kuqezi, por evidentim i një faqeje që konstaton në mënyr&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.275Z

Formacioni i javës në Serie A

Në kampionatin italian, Serie A, këtë javë u zhvilluan ndeshjet e xhiros së 12-të, ku nuk u regjistrua ndonjë rezultat befasues. Kjo javë kaloi nën hijen e derbit Madonina, ku Milani luajti barazim me Interin 1:1, Interin që tani drejtohet nga Rober

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama