Rezultate te kerkimit per termin: +Jav

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.475Z

Mbrojtja kibernetike, Paneta: Front i luftës së ardhshme

Sekretari i mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara, Leon Panetta, tha se hapësira në Internet është linjë e parë e luftës në të ardhmen. Këto komente u bënë një javë pas fjalimit të tij madhor politik për sigurinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.532Z

Reshje shiu edhe ne ditet ne vijim

Reshjet e shiut do të vazhdojnë të qendrojnë në vendin tonë edhe ditëve në vijim. Ndërsa në zonat malore parashikohet që ndonëse jo me intensitet të lartë të bien edhe reshjet e para të borës. Kështu e parashik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.671Z

Gjermeni: Monopolet po mbajnë peng qytetarët

PS Opozita flet pr mimin e buks “Rritja n mimin e buks vjen nga interesat monopoliste q qeveria ka lejuar e po vazhdon t lejoj, q t veprojn n importin dhe tregtimin e miellit me shumic”. Kt shqetsim ka ngritur dje deputetja e PS, Eglantina Gjermeni, e cila u shpreh se rritja e fundit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.985Z

Bosnjë: Protestuesit kërkojnë dorëheqje të liderëve

Në Bosnjë Hercegovinë sot ka pasur protesta të reja kundër papunësisë, varfërisë dhe korrupsionit. Protestat, që javën e kaluar ishin shndërruar në të dhunshme, janë trazirat më të mëdha sociale në kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.472Z

Riberi humb Championsin, mungon ndaj Arsenalit

Tifozët bavarezë janë të shokuar me lajmin që ka publikuar televizioni gjerman "Sport1", në lidhje me operimin e mesfushorit francez Frenk Riberi. Edhe pse nuk është bërë ende zyrtare sesa do të mungojë francezi pas operimit te të pasm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.545Z

Kim ldquofreskohetrdquo dhe transparente

I habiti të gjithë me zgjedhjen e Irlandës për të kaluar “pjesën e parë” të Muajit të Mjaltit me bashkëshortin e saj Kanye Ëest, por së fundmi Kim Kardashian iu rikthye vendeve të ngrohta për të nxjerrë m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.784Z

Superliga nis me barazime pa vlerë

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të javës së 21-të të kampionatit shqiptar të futbollit në barazim.Kështu Teuta ka barazuar me Kastriotin në transfertë duke humbur dy pikë rë rëndëishme ashtu sikur edhe vendasit.Pavar&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama