Rezultate te kerkimit per termin: +Jav

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.985Z

Bosnjë: Protestuesit kërkojnë dorëheqje të liderëve

Në Bosnjë Hercegovinë sot ka pasur protesta të reja kundër papunësisë, varfërisë dhe korrupsionit. Protestat, që javën e kaluar ishin shndërruar në të dhunshme, janë trazirat më të mëdha sociale në kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.472Z

Riberi humb Championsin, mungon ndaj Arsenalit

Tifozët bavarezë janë të shokuar me lajmin që ka publikuar televizioni gjerman "Sport1", në lidhje me operimin e mesfushorit francez Frenk Riberi. Edhe pse nuk është bërë ende zyrtare sesa do të mungojë francezi pas operimit te të pasm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.545Z

Kim ldquofreskohetrdquo dhe transparente

I habiti të gjithë me zgjedhjen e Irlandës për të kaluar “pjesën e parë” të Muajit të Mjaltit me bashkëshortin e saj Kanye Ëest, por së fundmi Kim Kardashian iu rikthye vendeve të ngrohta për të nxjerrë m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.784Z

Superliga nis me barazime pa vlerë

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të javës së 21-të të kampionatit shqiptar të futbollit në barazim.Kështu Teuta ka barazuar me Kastriotin në transfertë duke humbur dy pikë rë rëndëishme ashtu sikur edhe vendasit.Pavar&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.586Z

Krimeja fton OSBE-në për të vëzhguar referendumin

UKRAINE-Parlamenti i Krimesë i ka dërguar ftesë OSBE-së, për të monitoruar referendumin e së dielës, ku do të votohet për shkëputjen e këtij gadiushulli nga Ukraina, dhe bashkikin me federaten ruse. Zyrtarët në Krime kanë b&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.421Z

Ferizaj arkëtoi tri pikë kundër Trepçës

Futbollistët e Ferizajt kanë shënuar fitore para tifozëve të vet në duel me Trepçën, në kuadër të javës së 23-të në Raiffeisen Superligë. Ndeshja e zhvilluar, të premten, në stadiumin ‘Ismet Shabani&rsq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.341Z

PD: Rama dje thehu heshtjen me praninë e Ndokës në 300 ditëshin e MB-së

TIRANE- Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme e thehu pak heshtjen kur në radhët e policisë gjatë prezantimit të 300 ditëve të Ministrisë së Brendshme ishte dhe deputeti Arben Ndoka. Kështu deklaroi nga selia e Partisë Demoktratike, koordin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama