Rezultate te kerkimit per termin: +Jav

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.421Z

Ferizaj arkëtoi tri pikë kundër Trepçës

Futbollistët e Ferizajt kanë shënuar fitore para tifozëve të vet në duel me Trepçën, në kuadër të javës së 23-të në Raiffeisen Superligë. Ndeshja e zhvilluar, të premten, në stadiumin ‘Ismet Shabani&rsq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.341Z

PD: Rama dje thehu heshtjen me praninë e Ndokës në 300 ditëshin e MB-së

TIRANE- Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme e thehu pak heshtjen kur në radhët e policisë gjatë prezantimit të 300 ditëve të Ministrisë së Brendshme ishte dhe deputeti Arben Ndoka. Kështu deklaroi nga selia e Partisë Demoktratike, koordin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.838Z

Salihu: Vokrri lirohet së shpejti

Sekretari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Eroll Salihu, ka konfirmuar për Indeksonline, se kryetari i kësaj federate, Fadil Vokrri është paraqitur në polici për t’u intervistuar rreth një aksidenti që pretendohet që ka ndodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.030Z

Binjake por me 39 dite diference nga njeri-tjetri

Elene Cowan është nëna e binjakëve me 39 ditë diferencë nga njëri-tjetri. Kjo lindje e veçantë ka habitur mbarë opinionin publik. Elene ka kryer lindje të parakohshme 24 javë pasi ishte shtatzënë, duke sjell në je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.369Z

Nuk ka drita në shkollë, prindër e nxënës në protestë

Mallakastër Rreth 400 nxënësve të një shkolle nëntëvjeçare në fshatin Visokë të Mallakastrës prej dy javësh u mungon energjia elektrike.  Prindërit e tyre kërcënojnë se nuk do t’i lejojnë fëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.887Z

Vasili: Aborti për arsye gjinie mbi 12 javë, ndërhyrje kriminale

Lidhur me dikutimet e fundit nëse gratë shtatëzëna duhet të mësojnë seksin e bebit, dhe nëse kjo mund të coj shtimin e aborteve, Ministri Vasili thote se mjekësia shqiptare përcakton se koha legale për abort është 12 javë, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.167Z

Rritet ndihma amerikane per Pakistanin

Administrita e presidentit Obama është duke planifikuar rritjen e mbështetjes për Pakistanin, shkruhej në numrin e sotëm të së përditshmes “Washington Post”. Sipas artikullit, do të rritet ndihma ekonomike, ushtarake dhe ajo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama