Rezultate te kerkimit per termin: +Jav

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.369Z

Nuk ka drita në shkollë, prindër e nxënës në protestë

Mallakastër Rreth 400 nxënësve të një shkolle nëntëvjeçare në fshatin Visokë të Mallakastrës prej dy javësh u mungon energjia elektrike.  Prindërit e tyre kërcënojnë se nuk do t’i lejojnë fëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.887Z

Vasili: Aborti për arsye gjinie mbi 12 javë, ndërhyrje kriminale

Lidhur me dikutimet e fundit nëse gratë shtatëzëna duhet të mësojnë seksin e bebit, dhe nëse kjo mund të coj shtimin e aborteve, Ministri Vasili thote se mjekësia shqiptare përcakton se koha legale për abort është 12 javë, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.167Z

Rritet ndihma amerikane per Pakistanin

Administrita e presidentit Obama është duke planifikuar rritjen e mbështetjes për Pakistanin, shkruhej në numrin e sotëm të së përditshmes “Washington Post”. Sipas artikullit, do të rritet ndihma ekonomike, ushtarake dhe ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.619Z

Qetësohet BajerniRiberi vetëm dyjavë jashtë

MYNIH- Frenk Riberi dhe Bajerni i Mynihut kanë marrë frymë, pas analizave të sotme për dëmtimin e pësuar nga francezi. Kështu, mjekët kanë bërë të ditur se Riberi nuk ka probleme me ligamentet, por ka marrë një goditje dhe i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.136Z

Ahmataj Flamurtari po penalizohet

I ftuar në studion e Procesit Sportiv në Top Channel, një nga lojtarët kyç të Flamurtarit në këtë sezon, Julian Ahmataj deklaroi se skuadra e tij po penalizohet qëllimisht për t’i dhënë një rrjedhë të paracaktuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.091Z

Gjyqtari Meta Tirana kerkon perjashtimin

Kërkesa Barazimi 1-1 në fushën e Bylisit vazhdon të jetë në fokusin e Tiranës. Klubi bardheblu nuk e ka harruar ndeshjen e luajtur në Ballsh përpara dy javësh (më saktësisht më 11 dhjetor), mbi të gjitha për gjykimin e Kride

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.996Z

Proteste me puthje. Mbi 2 mije studente apel per edukim

E vështirë të besohet, por ka protesta që zhvillohen dhe kështu. Mbi 2000 studentë universiteti në Kili morrën pjesë në një tubim puthjesh në kuadër të demostratave mbi standartet dhe kostot e edukimit . Kjo skenë ndjellë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama