Rezultate te kerkimit per termin: +Jav

Meta: total 1000 / total_found 115677 / time 0.045 / keyword[0] jav / docs[0] 115677 / hits[0] 155404 /
Skandal, lojtarët e Laçit godasin futbollistin e Tiranës (Video)
  • 2019-03-31

Skandal, lojtarët e Laçit godasin futbollistin e Tiranës (Video)

Stadiumi “Selman Stërmasi” është i pajisur me kamera sigurie për shkak të problematikave që janë shfaqur javët e fundit me dhunën e tifozëve. Këtë herë, sherri ngjitet në një shkallë më të lartë, te drejtuesit e klubeve dhe futbollistët pas ndeshjes ndërmjet Tiranës

Kritikja e qeverisë bëhet presidentja e parë e Sllovakisë (Foto)
  • 2019-03-31

Kritikja e qeverisë bëhet presidentja e parë e Sllovakisë (Foto)

Avokatja liberale dhe kritike e Qeverisë, Zuzana Caputova ka mposhtur kundërkandidatin e saj me një diferencë të gjerë, për tu bërë presidentja e parë grua e Sllovakisë. Me pothuajse të gjitha votat e numëruara, Caputova ka fituar 58,4 për qind të votave në raundin e balotazhit. Kund

No Pic available
  • 2019-03-31

Chelsea përmbys Cardiffin, ruan shanset për zonën Champions

Chelsea ia ka dalë të rikthehet te fitorja, që mungonte prej dy javësh, pasi triumfoi me rezultatin 1-2 në transfertën uellsiane ndaj Cardiffit. Të besuarit e Maurizio Sarrit e panë veten në disavantazh në fillim të pjesës së dytë, por reaguan duke shënuar dy herë të tjera, fillimis

Asani zhvlerëson perlën e Reginaldos, Partizani fiton edhe me barazim
  • 2019-03-30

Asani zhvlerëson perlën e Reginaldos, Partizani fiton edhe me barazim

Kategoria Superiore është rikthyer sot me takimin e parë të javës së 26, që ishte njëkohësisht edhe kryendeshja e javës, përballja mes Kukësit të vendit të dytë dhe Partizanit kryesues. Në stadiumin Loro Boriçi të Shkodrës, ishin tifozët e kuq ata që dominonin në numër dhe n

Sportet më të mira për të luftuar celulitin (Foto)
  • 2019-03-30

Sportet më të mira për të luftuar celulitin (Foto)

Jo të gjitha aktivitetet fizike janë po aq të efektshme për të luftuar celulitin: le të shohim se cilat janë ato më të mirat Pranvera është sezoni i vitit kur lufta kundër mbështetësve të urryer të celulitit nuk bëhet çerekfilli, duke pasur parasysh testin e kostos fatale: tani e d

Nëse ikën Basha nga PD, Rama rrëzohet për 3 muaj
  • 2019-03-30

Nëse ikën Basha nga PD, Rama rrëzohet për 3 muaj

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin Kjo javë në News 24 tha se nëse Partia Demokratike ndryshon lidershipin e saj, Rama nuk e ka të gjatë në pushtet. Ngjela tha se nëse PD ndryshon lidershipin, Rama rri vetëm 3 muaj në pushtet. Ju nuk e keni kuptuar që Rama është e keqja më e

No Pic available
  • 2019-03-30

Ngjela tregon skenarët: Dosjet e FBI-së kanë ardhur, do nisë arrestimi i politikanëve

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin Kjo Javë në Neës 24 analizoi situatën politike në vend, ndërsa tha se të gjitha lëvizjet e politikanëve shqiptarë kanë vetëm një qëllim që ka të bëjë për të krijuar një destabilitet të vendit me qëllim që të ruajnë gjënë e vje