Rezultate te kerkimit per termin: +Jav

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.667Z

I nxehti këtë javë 40 gradëjavën tjetër moti freskohet

TIRANE- I nxehti afrikan këtë vit do të mbërrijë në vendin tonë më shpejt se sa vitet e kaluara. Sipas meteorologëve, shqiptarët duhet të përgatitet që këtë javë të përballojnë një valë të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.468Z

8 javë paraburgim për terroristin norvegjez

OSLO- Gjykata ka dhënë mesditën e sotme masën e arrestit për Anders Behring Breivik, personin e akuzuar për dy sulmet e së premtes në Norvegji, ku humbën jetën 93 persona. 8 javë paraburgim nga të cilat 4 javë izolim i plotë deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.326Z

Moti për javë që vije

Sipas parashikimeve të Instituti Hidrometeorologjik të Kosovës, javën që po hyjmë do të ketë ngritje të temperaturave por edhe reshje të shiut në disa prej ditëve të kësaj jave. Për këtë javë parashihet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.227Z

Emrat e manipuluesve, gjatë javës

As të hënën Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë nuk i ka publikuar emrat e atyre që manipuluan në pjesën e parë të testit të maturës që u mbajt më 14 qershor. Ditën e mbajtjes së testit u raportua për kop

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.220Z

Goli i javës në Serie A

Goli më i bukur i javës në Serie A është vlerësuar goli i shënuar nga futbollisti i Parmës, Jaime Valdes. Futbollisti i Parmës shënoj gol fantastik nga distanca duke mposhtur portierin e Bolonjës për fitoren e Parmës. Kjo ishte java

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.837Z

Javë vendimtare te Barcelona

Barcelona po përgatitet këtë javë për dy vendime të rëndësishme. Sipas lajmeve të fundit nga Spanja, Josep Maria Bartomeu e ka marrë përgjegjësinë për të qartësuar përfundimitsht të ardhmen e Xavit dhe Alvesit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.218Z

Enca një javë në shtrat

Këngëtarja e re Enca Haxhiu ka treguar që për një javë ka qëndruar në shtrat, për shkak se nuk ka qenë mirë me shëndet. Nuk tregon se çfarë ka pasur saktësisht, thjeshtë thotë se ka qenë e sëmurë. &

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama