Rezultate te kerkimit per termin: +Jean +Beausejour

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.030Z

Kampionati Botëror, Kili mposht Australinë

BRAZIL-Përfaqësuesja e Kilit ka arritur të shënojë fitore shumë të rëndësishme në përballje me Australinë. Kilianët triumfuan 3:1 ndaj australianëve, në një ndeshje tejet të mirë, duke kaluar në këtë mënyrë Spanjën në renditjen e Grupit B. Alexis Sanchez (12’), Jorge V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.888Z

Vidal me shokë, 10 ndeshje moslojë me Kilin

Federata e Futbollit e Kilit i ka suspenduar pesë lojtarë me nga 10 ndeshje moslojë, për shkak të mosdisiplinës. Ky sanksionim e ka përfshirë mesfushorin e Juventusit, Arturo Vidal si dhe katër futbollistët tjerë të vendit jug-amerikan; Carlos Carmona, Jorge Valdivia, Jean Beausejour e G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.551Z

Kili mposhti Hondurasin

Kili e ka nisur mirë aventurën e saj në Kampionatin botëror ‘Afrika e Jugut 2010’. Kili të mërkurën e ka mposhtur Hondurasin me rezultat 0:1, në ndeshjen e parë të Grupit H. Kilianët dominuan gjatë gjithë pjesës së parë në përballje me Hondurasin, me ç’rast edhe kaluan në e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.729Z

Lista e lojtareve te Grupit H

Lista e lojtareve te Grupit H: Spanja, Kili, Zvicra, Hondurasi SPANJA Trajner : Vicente Del Bosque Portiere 1. Iker Casillas (Real Madrid) 23. Pepe Reina (Liverpool/ANG) 12. Victor Valdés (FC Barcelone) Mbrojtes 2. Raul Albiol (Real Madrid) 17. Alvaro Arbeloa (Real Madrid) 11. Joa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.050Z

32 Kombëtaret e "Brazil 2014"

E-maili juaj: Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin! Tashmë gjithçka është gati. Kur jemi 9 ditë larg startit të Kupës së Botës "Brazil 2014" 32 teknikët e kombëtareve pjesëmarrëse kanë zbuluar list&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama