Rezultate te kerkimit per termin: +Jens +Stoltenberg

Total: 580
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.126Z

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, viziton sot Tiranën

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg do të vizitojë sot Tiranën. Në axhendën e vizitave të tij, Stoltenberg do të takohet me Presidentin Nishani, kryeministrin Edi Rama, ministren e Mbrojtjes, Mimi Kodheli dhe ministrin e Jashtëm Ditmit Bushati. Vizita e tij vjen pas 25-vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.235Z

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, në Tiranë e pret Rama

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg viziton për herë të parë Tiranën. Në orën 10:50 Stoltenberg u prit me ceremoni shtetërore nga kryeministri Edi Rama. Në axhendën e vizitave të tij, Stoltenberg do të takohet me Presidentin Nishani, kryeministrin Edi Rama, ministren e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.160Z

Kryeministri Isa Mustafa takoi Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg

Bruksel, 10 shkurt 2015 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, gjatë vizitës në Bruksel, me ftesë të Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-së, Jens Stoltenberg, ka vizituar sot selinë e NATO-s. Gjatë takimit me sekretarin Stoltenberg, kryeministri Mustafa, e ka falënderuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.104Z

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, viziton nesër Tiranën

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg do të vizitojë nesër Tiranën. Në axhendën e vizitave të tij, Stoltenberg do të takohet me Presidentin Nishani, kryeministrin Edi Rama, ministren e Mbrojtjes, Mimi Kodheli dhe ministrin e Jashtëm Ditmit Bushati. Vizita e tij vjen pas 25-v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.101Z

Ministri Bushati fton në Shqipëri Sekretarin e NATO-s, Jens Stoltenberg

Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Ditmir Bushati ka ftuar Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg që në përputhje me axhendën e punës të vizitojë edhe Shqipërinë. Ftesa e Bushatit u bë gjatë qëndrimit në Bruksel ku edhe zhvilloi një takim pune me Sekreta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.388Z

Presidenti Nishani merr një mesazh nga Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg

23 dhjetor 2015 Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani dhe njëkohësisht Komandant i Forcave të Armatosura ka marrë një mesazh nga Sekretari i Përgjithshëm i NATO's, Jens Stoltenberg në të cilin shkruhet: "I dashur President, Dëshiroj të shpreh vlerësimin tim për mikpritjen e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.442Z

Kryeministri Stoltenberg: Situata, serioze. Herët për të thënë sulm terrorist

Jens Stoltenberg Kryeministri i Norvegjisë,Jens Stoltenberg ka reaguar menjëherë pas situatës së krijuar në vend, pas shpërthimit të një bombe në qendër të Oslos, ku ndodhet edhe zyra e vetë kryeministrit. Stoltenberg tha se  situata është shumë serioze duke shtuar se është shumë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama