Rezultate te kerkimit per termin: +Jetaoshqef

Total: 71
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.565Z

Video: E turpshme në Patos, dy policë nuk arrestojnë dot të riun që i kundërshton

Thuhet se policia ka monopolin e forcës, por në videon e mëposhtme, më shumë se forcë, bie në sy një mungesë profesionalizmi deri në amatorizëm nga ana e policisë shqiptare. Video që mësohet se është bërë në qytetin e Patosit shfaq një polic i cili përpiqet të arrestojë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.571Z

Video: E turpshme në Patos, dy policë sarrestojnë dot kundravajtësin

Thuhet se policia ka monopolin e forcës, por në videon e mëposhtme, më shumë se forcë, bie në sy një mungesë profesionalizmi deri në amatorizëm nga ana e policisë shqiptare. Video që mësohet se është bërë në qytetin e Patosit shfaq një polic i cili përpiqet të arrestojë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.822Z

VIDEO/ Në Kamëz ia marrin valles pas fitores së Xhelalit

Xhelal Mziu ka fituar sërish në Kamës. Ai ka marrë 2700 vota më shumë se rivali Safet Gjici. Menjëherë pas fitores, militantët e PD-së kanë nisur festën. Madje, duke ia marrë valles në mes të rrugës dhe duke i rënë daulles. // Nderkohe ka filluar festa ne Kamez Posted by JET

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.634Z

Video: Kush tha që shqiptarët nuk veshin rroba firmato?

Vendi mund të jetë në krizë, por kjo nuk i ndalon shqiptarët që të veshin rroba të markave të njohura, ironizon Jeta Osh Qef, teksa poston këtë video. Kjo bluzë nuk kuptohet nëse është DG apo Gucci.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.607Z

Video: Çmenduria e radhës, shihni çgol bën Ibra!

Në fitoren 3-0 të PSG ndaj Caen ne Ligue 1, Zlatan Ibrahimoviç ka dhuruar një tjetër nga perlat e tij. Video e mëposhtme nuk ka nevojë për komente:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.076Z

VIDEO/ I riu qëllon policin me grusht në Lezhë, por i bën llogaritë gabim

Një i ri është përfshirë në një sherr me një polic në qytetin e Lezhës, por situata ka degjeneruar në dhunë fizike e goditje me grushta. Nuk dihet shkaku i sherrit, por ajo që shfaqet nga kjo video e filmuar dhe postuar nga jetaoshqef është një shfaqje e pakëndshme. I riu i është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.242Z

Adoleshenti përplas për vdekje kalimtarin, viktima në mes të rrugës

Një i moshuar u aksidentua për vdekje nga një 17-vjeçar. Aksidenti ka ndodhur paraditen e sotme, në Fushë-Krujë. Sipas të dhënave të para një automjet tip Benz, drejtuar nga 19-vjeçari Alban Kullaj ka marrë përpara një kalimtar, duke e lënë të pajetë përtokë. Viktima u identifi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama