Rezultate te kerkimit per termin: +Jetaoshqef

Total: 71
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.486Z

VIDEO/ Tirana si Venecia: Ja pasojat e reshjeve

Reshjet e shiut në Shqipëri kanë krijua probleme të shumta në qarkullim. Disa qytete Si Tirana, Durrësi, Elbasani etj, kanë probleme në lëvizje. Por në Paskuqan, vetëm disa kilometra larg Tiranës situata është katastrofale. Ja pamjet që sjell Jeta Osh Qef. // Permbytje ne Pasku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.579Z

I morën ryshfet për xhamat e zi drejtuesit të mjetit, pezullohen dy policët e rrugores

Pezullohen nga detyra dy punonjës të policisë rrugore me akuzën e shpërdorimit të detyrës. Efektivët e rrugores, Agron Boga dhe Nazmi Xhaja dyshohet se kanë marrë ryshfet nga një drejtues automjeti. Faktet kompromentuese që vënë nën akuzë dy policët u shfaqën përmes një video në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.048Z

Një pedofil në autobusët e Tiranës (VIDEO)

Në Facebook është denoncuar nëpërmjet një videoje rasti i një pedofili i cili për viktimë kishte zgjedhur një vajzë të moshës 12-13 vjeçe. Përshëndetje Jeta Osh Qef, po ju sjell pamje sot të një pedofili në linjën e Kombinatit, se si nuk e linte të zbriste në stacion një vajze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.137Z

Rrugët e bllokuara nga bora, qytetarët: Ku është qeveria? (VIDEO)

Nderkohe ne Kukes Posted by JETA OSH QEF on Sunday, January 3, 2016 Pas dy ditëve të para të festës së vitit të ri, për banorët e rajonit verilindor dimri është shfaqur me gjithë ashpërsinë e tij, me temperature të ulta dhe reshje të dendura dëbore. Disa orë më parë, Polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.616Z

VIDEO/ Shërbim 24 h?! Urgjenca nuk i përgjigjet telefonatës

Një grup të rinjsh kanë kryer një telefonatë në orët e vona në numrin e urgjencës spitalore, 127. Por thirrjes së tyre nuk i është përgjigjur askush. Të rinjtë e kanë bërë këtë provë për të parë reagimin e urgjencës në rast se do të ekzistonte ndonjë rast në orët e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.135Z

Aksident me disa te plagosur nje ne gjendje te rende FOTO

Nje aksident i rende me disa te plagosur mesohet te kete ndodhur kete pasdite ne Rrugen e Kombitbr br Lajmi eshte publikuar nga Jetaoshqef prane se ciles ka ardhur nje foto ku duket automjeti tip furgon me targa Kosove i cili eshte permbysurbr br Deshmitari okular qe ka raportuar prane Jetaoshqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.267Z

VIDEO/ Sherr i dhunshëm në Lezhë, pasi i kërkon kuponin tatimor

Kjo video tregon një sherr të dhunshëm, që me sa duket ka ndodhur në Lezhë. Video është postuar nga faqja Jeta Osht Qef. Sipas saj, sherri ka ndodhur pasi klienti kishte kërkuar kupon tatimor nga shitësi. Por, nuk dihet nëse ka qenë ky shkaku i vërtetë për këtë përplasje të dhu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama