Rezultate te kerkimit per termin: +Joana +Bushi

Total: 62
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.839Z

Bashkia e Tiranës, një tjetër padi ndaj PD-së

Bashkia e Tiranës lajmëroi dje se edhe për deputetin demokrat Enkelejd Alibeaj do të bëjë kallëzim penal. Zëdhënësja e Bashkisë së Tiranës, Joana Bushi, deklaroi dje se akuzat e PD-së janë vrer dhe shpifje që bën Sali Berisha për shkak të fakteve tronditëse për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.258Z

Sheshi “Skënderbej”, reagon Bashkia e Tiranës: Së shpejti nisin punimet, Qeveria të bëjë shpronësimet

Pas deklaratave të Kryeministrit Berisha në mbledhjen e Qeverisë për sheshin “Skënderbej”, ka reaguar Bashkia e Tiranës, e cila përmes zëdhënës së saj, Joana Bushi, i cilësoi si gënjeshtra deklaratat e kreut të ekzekutivit. “Sot gënjeshtra lidhet me sheshin “Skënderbej” që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.445Z

Bashkia: Bode na ka bllokuar fondet e sherbimeve publike, nuk kemi leke

Bashkia e Tiranes nuk mund te kryeje asnje sherbim publik, per shkak te fondeve te bllokuara qe nga 18 dhjetori i vitit qe sapo lame pas. Kjo deklarate eshte bere nga zedhenesja e bashkise se Tiranes, Joana Bushi, e cila ka akuzuar Ministrin e Financave si aktorin kryesore te kesaj amullie. "Ne kun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.990Z

Çështja "Riformato", avokati Bushipadit Berishën, e quajti menaxher

TIRANË – Përmendia në faqen e Facebookut nga ish-kryeministri Sali Berisha se avokati Eno Bushi dhe bashkëshortja e tij Joana Bushi kanë ndihmuar pilotin italin Giorgio Riformato, të hyjë nga dyert e personelit të aeroportit, duke shmangur kontrolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.660Z

Bashkia: Ministrat nuk paguajnë taksat e qytetit

Zëdhënësja e Bashkisë së Tiranës, Joana Bushi ka dalë sot në një deklaratë për shtyp me anë së cilës i është kundërpërgjigjur akuzave të zv/ministrit të Brendshëm Ferdinand Poni në drejtim të bashkisë së Tiranës. "Qeveria e Sali Berishës nuk ndal sulmet e shpifjet nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.464Z

Bashkia e Tiranës reagon ndaj Bumçit: Thotë lakrat që do shefi i tij i Gërdecit dhe digës

Tiranë, 16 janar NOA Zëdhënësja e Bashkisë së Tiranës, Joana Bushi ka dalë sot pasdite para mediave ku ka reaguar për deklaratën e deputetit të Partisë Demokratike, Aldo Bumçi i cili akuzoi kreun e bashkisë, Edi Rama se ka kryer manipulime për mbledhjen e ndihmave për zonat e p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.873Z

PD akuza Rames per trojet ne Tirane

Selia blu dhe Bashkia e Tiranes u perplasen serish dje per trojet e dhena ne kryeqytet. Deputetja e Partise Demokratike, Lajla Pernacka, i kerkoi dje kreut te Bashkise se Tiranes, Edi Rama, qe te sqaroje aktet dhe praktikat e tij korruptive me trojet ne kryeqytet. "Perse perdoret standard i dyfishte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama