Rezultate te kerkimit per termin: +Joana +Bushi

Total: 62
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.445Z

Bashkia: Bode na ka bllokuar fondet e sherbimeve publike, nuk kemi leke

Bashkia e Tiranes nuk mund te kryeje asnje sherbim publik, per shkak te fondeve te bllokuara qe nga 18 dhjetori i vitit qe sapo lame pas. Kjo deklarate eshte bere nga zedhenesja e bashkise se Tiranes, Joana Bushi, e cila ka akuzuar Ministrin e Financave si aktorin kryesore te kesaj amullie. "Ne kun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.990Z

Çështja "Riformato", avokati Bushipadit Berishën, e quajti menaxher

TIRANË – Përmendia në faqen e Facebookut nga ish-kryeministri Sali Berisha se avokati Eno Bushi dhe bashkëshortja e tij Joana Bushi kanë ndihmuar pilotin italin Giorgio Riformato, të hyjë nga dyert e personelit të aeroportit, duke shmangur kontrolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.660Z

Bashkia: Ministrat nuk paguajnë taksat e qytetit

Zëdhënësja e Bashkisë së Tiranës, Joana Bushi ka dalë sot në një deklaratë për shtyp me anë së cilës i është kundërpërgjigjur akuzave të zv/ministrit të Brendshëm Ferdinand Poni në drejtim të bashkisë së Tiranës. "Qeveria e Sali Berishës nuk ndal sulmet e shpifjet nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.464Z

Bashkia e Tiranës reagon ndaj Bumçit: Thotë lakrat që do shefi i tij i Gërdecit dhe digës

Tiranë, 16 janar NOA Zëdhënësja e Bashkisë së Tiranës, Joana Bushi ka dalë sot pasdite para mediave ku ka reaguar për deklaratën e deputetit të Partisë Demokratike, Aldo Bumçi i cili akuzoi kreun e bashkisë, Edi Rama se ka kryer manipulime për mbledhjen e ndihmave për zonat e p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.873Z

PD akuza Rames per trojet ne Tirane

Selia blu dhe Bashkia e Tiranes u perplasen serish dje per trojet e dhena ne kryeqytet. Deputetja e Partise Demokratike, Lajla Pernacka, i kerkoi dje kreut te Bashkise se Tiranes, Edi Rama, qe te sqaroje aktet dhe praktikat e tij korruptive me trojet ne kryeqytet. "Perse perdoret standard i dyfishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.414Z

Bashkia e Tiranës: Ndërgjegjësohen disa ministra dhe zv/ministra, paguajnë taksat

Tiranë, 21 dhjetor NOA -  Bashkia e Tiranës ka njoftuar sot se disa ministria dhe zv/ministra kanë paguar taksat dhe tarifat pranë kësaj bashkia vetëm dy ditë pas publikimit të emrave të tyre pasi nuk kishin shlyer detyrimet. Gjatë ditëve të fundit, Bashkia e Tiranës ka bërë publi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.674Z

Mazhoranca s’di ç’thotë për korrupsionin

30/08/2010 Reagim i Bashkisë së Tiranës Bashkia e Tiranës ka reaguar dje ndaj deklaratave të deputetit të mazhorancës, Enkelejd Alibeaj, duke thënë se këta të fundit nuk dinë se ç’thonë në akuzat ndaj kryetarit të Bashkisë Edi Rama. Drejtoresha e Marrëdhënieve me Publikun në B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama