Rezultate te kerkimit per termin: +John +Kasich

Meta: total 113 / total_found 113 / time 0.000 / keyword[0] john / docs[0] 13162 / hits[0] 18163 / keyword[1] kasich / docs[1] 121 / hits[1] 186 /
Obama luan golf me kongresmenin Johb Boehner
  • 2011-06-19

Obama luan golf me kongresmenin Johb Boehner

Një ndeshje miqësore golfi, është zhvilluar të shtunën ndërmjet presidentit amerikan Barack Obama dhe kongresmenit republikan John Boehner. Loja e golfit disi e pazakontë përsa i përket protagonistëve, u zhvillua në një kohë q&eum