Rezultate te kerkimit per termin: +Juan +Manuel +Santos

Total: 128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.522Z

mimi Nobel shkon per presidentin Santos

brbrEdhe pse marreveshja e paqes me rebelet e forcave te armatosura revolucionare te Kolumbise deshtoi pasi kolumbianet e rrezuan ate ne nje Referendum presidenti i vendit Juan Manuel Santos u zgjodh fitues i cmimit Nobel per paqen Kjo ishte nje zgjedhje surprize e Komitetit te Nobelit qe beson se d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.932Z

Presidenti kolumbian i tregon të gjithëve problemin me prostatën

KOLUMBI-Presidenti i Kolumbisë Juan Manuel Santos, po garon për mandatin e dytë presidencial dhe teksa fliste me mbështetësit e tij në qytetin bregdetar të Barrankijes atij i janë lagur pantallonat. 62 vjeçari Santos, që i është nënshtruar një operacioni tumoral në prostatë në 2012

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.931Z

Presidenti kolumbian i tregon të gjithëve problemin me prostatën

KOLUMBI-Presidenti i Kolumbisë Juan Manuel Santos, po garon për mandatin e dytë presidencial dhe teksa fliste me mbështetësit e tij në qytetin bregdetar të Barrankijes atij i janë lagur pantallonat. 62 vjeçari Santos, që i është n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.705Z

Kolumbi, bisedime mes qeverisë dhe Farc

Presidenti i Kolumbisë, Juan Manuel Santos, ka konfirmuar se qeveria e tij është në bisedime me grupin më të madh rebel të vendit, Farc. Në një deklaratë dhënë në televizionin shtetëror, Santos tha se po përmbush detyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.708Z

Kolumbi bisedime mes qeverise dhe Farc

Presidenti i Kolumbisë, Juan Manuel Santos, ka konfirmuar se qeveria e tij është në bisedime me grupin më të madh rebel të vendit, Farc. Në një deklaratë dhënë në televizionin shtetëror, Santos tha se po përmbush det

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.927Z

Presidenti i Kolumbise urinon para elektoratit VIDEO

SSSAbrASS p classMsoNormalPresidenti i Kolumbise Juan Manuel Santos ka lagur pantallonat gjate nje fjalimi elektoral dhe videoja e kesaj ngjarjeje eshte shperndare me shpejtesi ne internet p classMsoNormalPresidenti 62-vjecar po fliste para mbeshtetesve te tij ne qytetin bregdetar te Barrankijes k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.093Z

Kolumbia zgjat armëpushimin me FARC deri në fund të vitit

Presidenti kolumbian Juan Manuel Santos ka vendosur të zgjasë armëpushimin me rebelët e FARC deri në fund të këtij viti, ndërkohë që palët do të bisedojnë sërish për ringjalljen e marrëveshjes së paqes. Akordi historik që u arrit muajin e kaluar, u hodh poshtë në një referendum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama