Rezultate te kerkimit per termin: +Juan +Manuel +Santos

Total: 128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.931Z

Presidenti kolumbian i tregon të gjithëve problemin me prostatën

KOLUMBI-Presidenti i Kolumbisë Juan Manuel Santos, po garon për mandatin e dytë presidencial dhe teksa fliste me mbështetësit e tij në qytetin bregdetar të Barrankijes atij i janë lagur pantallonat. 62 vjeçari Santos, që i është n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.705Z

Kolumbi, bisedime mes qeverisë dhe Farc

Presidenti i Kolumbisë, Juan Manuel Santos, ka konfirmuar se qeveria e tij është në bisedime me grupin më të madh rebel të vendit, Farc. Në një deklaratë dhënë në televizionin shtetëror, Santos tha se po përmbush detyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.708Z

Kolumbi bisedime mes qeverise dhe Farc

Presidenti i Kolumbisë, Juan Manuel Santos, ka konfirmuar se qeveria e tij është në bisedime me grupin më të madh rebel të vendit, Farc. Në një deklaratë dhënë në televizionin shtetëror, Santos tha se po përmbush det

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.927Z

Presidenti i Kolumbise urinon para elektoratit VIDEO

SSSAbrASS p classMsoNormalPresidenti i Kolumbise Juan Manuel Santos ka lagur pantallonat gjate nje fjalimi elektoral dhe videoja e kesaj ngjarjeje eshte shperndare me shpejtesi ne internet p classMsoNormalPresidenti 62-vjecar po fliste para mbeshtetesve te tij ne qytetin bregdetar te Barrankijes k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.093Z

Kolumbia zgjat armëpushimin me FARC deri në fund të vitit

Presidenti kolumbian Juan Manuel Santos ka vendosur të zgjasë armëpushimin me rebelët e FARC deri në fund të këtij viti, ndërkohë që palët do të bisedojnë sërish për ringjalljen e marrëveshjes së paqes. Akordi historik që u arrit muajin e kaluar, u hodh poshtë në një referendum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.928Z

Fjalimi më i turpshëm në histori, Presidenti kolumbian i tregon botës hallin me prostatën

Po garon për një mandat të dytë presidencial, por pas fjalimit që ka mbajtur sot Presidenti i Kolumbisë, Juan Manuel Santos, mund të përballet dhe me humbjen e këtyre zgjidhjeve. 62-vjeçari po fliste para mbështetësve në qytetin bregdetar të Barrankijës kur një njollë e errët u s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.963Z

Kolumbi, merr fund lufta civile pas 52 vitesh; nënshkruhet pakti historik

Qeveria kolumbiane dhe rebelët e majtë FARC kanë nënshkruar një marrëveshje historike,  e cila i jep fund konfliktit të armatosur që ka zgjatur për 52 vite. Udhëheqësi rebel Timoleon Jimenez, i njohur si Timochenko, kërkoi falje për të gjitha viktimat e konfliktit. Fjalimi i tij u pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama