Rezultate te kerkimit per termin: +Jugut

Meta: total 1000 / total_found 21941 / time 0.010 / keyword[0] jugut / docs[0] 21941 / hits[0] 33577 /
Gazetarja italiane mbush duart me hashash në Tepelenë (FOTO)
  • 2019-03-01

Gazetarja italiane mbush duart me hashash në Tepelenë (FOTO)

Televizioni më i madh italian Rai i ka kushtuar një reportazh kultivimit të drogës në Shqipëri, nisur nga situata politike e krijuar në vend, ku opozita proteston e ka lënë mandatet, duke akuzuar qeverinë se ka lidhje pikërisht me trafikantët e drogës. Për të vërtetuar që në Shqip

Njihuni me 10 plazhet më të bukura dhe të dashura në botë (Foto)
  • 2019-02-28

Njihuni me 10 plazhet më të bukura dhe të dashura në botë (Foto)

  Baia do Sancho, Pernambuco, Brazil: plazhi më i bukur në botë Fiton Brazili. Plazhi i Lepujve të Lampedusës është i shtati në planet. Në Europë, më i dashur është plazhi spanjoll La Concha Plazhi më i bukur dhe më i dashur në botë është Baio do Sancho në Brazil, e ndjekur

Dy fytyrat e Kim Jong-un në prag të takimit me Donald Trump!
  • 2019-02-27

Dy fytyrat e Kim Jong-un në prag të takimit me Donald Trump!

Në prag të takimit me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, cilat janë qëllimet e vërteta të diktatorit të Koresë së Veriut? Shpresa Diktatori Kim Jong-un kurrë nuk ka marrë ndonjëherë simpatinë e botës. Dhe tani që Trump nuk e quan Rocket Man, por e ka rehabilituar at

No Pic available
  • 2019-02-27

Profeti ringjall njeriun nga arkivoli, agjencitë e funeraleve e padisin (VIDEO)

Një grup drejtuesish të funeraleve në Afrikën Jugore kanë thënë se do ta padisin të vetëquajturin profet që pretendon se e ka ringjallur një njeri të vdekur nga arkivoli. Profeti është pastori Alph Lukau, video e të cilit ka bërë xhiron e rrjetit, pasi e shfaq atë duke i bërtitur

Samiti me Trump, dy fytyrat e Kim Jong-un!
  • 2019-02-27

Samiti me Trump, dy fytyrat e Kim Jong-un!

Në prag të takimit me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, cilat janë qëllimet e vërteta të diktatorit të Koresë së Veriut? Shpresa Diktatori Kim Jong-un kurrë nuk ka marrë ndonjëherë simpatinë e botës. Dhe tani që Trump nuk e quan Rocket Man, por e ka rehabilituar at

Punimet në bypass-in e Jugut, devijohet qarkullimi në Tepelenë
  • 2019-02-20

Punimet në bypass-in e Jugut, devijohet qarkullimi në Tepelenë

Qarkullimi i automjeteve nga aksi kombëtar Tiranë Gjirokastër është devijuar këtë të mërkurë në qendër të Tepelenës, për shkak të punimeve për bypass-in e jugut. Investimi për ndërtimin e bypass-it të Tepelenës po shkakton probleme për banorët e të paktën 4 fshatrave që

Sa mbështetës mblodhi Rama në Vlorë? Ish-deputeti nxjerr shifrat
  • 2019-02-17

Sa mbështetës mblodhi Rama në Vlorë? Ish-deputeti nxjerr shifrat

Protestës së opozitës së bashkuar poshtë zyrës së tij, kryeministri Edi Rama iu përgjigj dje me një takim për BashkinëQëDuam në Vlorë, që i përngjante një anti-mitingu, për nga numri i të pranishmëve. PD dhe LSI denoncuan për dy ditë me radhë terrorin e ushtruar mbi administra