Rezultate te kerkimit per termin: +Juves

Total: 1128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.353Z

Fitorja e Milan, trajneri i Juves mohon shkarkimin

ROME-Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara ka refuzuar të pranojë se humbja e mbrëmshme prej 3-0 ndaj Milanit e rrezikon postin e tij. Ndërkohë ndryshe nga homologu i Juves, trajneri i Milanit, Leonardo, ka qenë i kënaqur me lojtarët e tij pas fitores 3-0 në këtë derb. Trajneri I Juves Ferr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.779Z

Interit i kthehet Eto, Juves, Zambrota

Ekipeve te Interit dhe Juventusit iu jane rikthyer lojtaret e demtuar dhe do te jene gati ne perballjen e kupes mes tyre, por me e rendesishme per ndeshjet e radhes se Seria A. Murinjo dhe Ferrara do te kene edhe nga nje lojtar tjeter ne formacion, para ndeshjes se Kupes se Italise. Keshtu, ne kampi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.280Z

Kaka gol dhe ne forme para Juves

Inzagi dhe Kaka shenuan secili nga nje gol per Milanin, ne fitoren e djeshme, ndaj Katanias. Pipo Inzagi e gjeti rrugen e rrjetes, ne mesin e pjese se pare te ndeshjes, nderkohe braziliani Kaka rikthehet me nje tjeter gol per ekipin e tij, ne pjesen e dyte. Milanistet po i bejne llogarite, per nje s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.209Z

"Berluskoni" është i Juves

24 orë pas triumfit të Interit në Superkupë, në tapetin e “San Siros” zbritën dy ekipet që së bashku me Romën, janë kandidatët zyrtarë për të sfiduar zikaltrit në kampionat. Por Rafa Benitezi për momentin mund të rrijë i qetë sepse të paktën nga sa u pa mbrëmë, as Milani e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.532Z

Maifredi: ‘Calciopoli‘, komplot kundër Juves

Luixhi Mainfredi, ish-trajneri i Juventusit në sezonin 1990-‘91, ka rikthyer "Calciopoli"-n si temë të aktualitetit. "Skandali i vitit 2006? Ishte një komplot kundër klubit bardhezi", tha ai për radio "R2", në emisionin "Të gjithë të çmendur për Juventusin". "Moxhi dhe Xhiraudo kishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.469Z

Granit Xhaka nen lupen e Juves

Skuadra italiane Juventus eshte shume i interesuar te perforcohet me nje mesfushor dhe emri i fundit eshte Granit Xhaka Mesfushori me origjine shqiptare qe gjendet ne Prishtine per pushime eshte ne orbiten e Juventusitbr br Shtypi italian shkruan se Xhaka vellai i mesfushorit te kombetares kuqezi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.353Z

Fitorja e Milan, trajneri i Juves mohon se rrezikon shkarkimin

ROME-Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara ka refuzuar të pranojë se humbja e mbrëmshme prej 3-0 ndaj Milanit e rrezikon postin e tij. Ndërkohë ndryshe nga homologu i Juves, trajneri i Milanit, Leonardo, ka qenë i kënaqur me lojtarët e tij pas fitores 3-0 në këtë derb. Trajneri I Juves Ferr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama