Rezultate te kerkimit per termin: +Juves

Total: 1128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.449Z

Mançini, Xhentile, Hidink e Gasperini, në portën e Juves

Roberto Mançini, Klaudio Xhentile, Gus Hidink, Xhian Piero Gasperini, por është e thënë se pas disa ditësh lista do zgjatet me kush e di kë. E thënë me terma të tjerë: Çiro Ferrara, nëse do të vazhdojë të mbajë pankinën e Juves, duhet të fitojë kundër Barit. Juve në kampionat b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.193Z

Video: E mahnitshme! Rei Manaj gol alla Messi Juves. Interi fiton kupën

Ky eshte supergoli qe shenoi rei manaj ndaj Juvetusit dhe i dha Kupen e Italise Interit. Manaj e ka dribluar te gjithe mbrojtjen e Juves dhe madje edhe portierin. Ne kete pike, Manaj mund te jete vertete ylli tek i cili do t'i kete syte Shqiperia ne Evropian, per te shpresuar nje tjeter mrekulli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.101Z

Ranieri, si Elokan: Juves i duhen fitore

E ardhmja varet ne pese ndeshje. Klaudio Ranieri per ato qe kane thene Elokan, i jep plotesisht te drejte, duke kerkuar maksimumin e Juves, dhe ne fund do te behet bilanci i te gjitheve. "Besoj se Elokan ka te drejte, duhet te mendojme vetem per fitore", - theksoi trajneri roman. "Nuk mendoj per nde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.685Z

Conte Do behem Fergusoni i Juves

Nga Catanzaro, ku është nderuar me çmimin “Ceravolo”, Antonio Conte siguron tifozët e Juves në lidhje me të ardhmen e tij. “Kur të mbaroj këtë rrugëtim, atëherë do të më lindë dëshira pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.625Z

Kriza e Juves: Reali, udhëkryqi i Ranierit

Nerva të ngritura në shtëpinë e Juves pas humbjes me Palermon, aq sa vetë Del Piero thërret grupin që të reagojë. Në fakt, kapiteni bardhezi ka lajmëruar se është koha për një mbledhje kokë më kokë mes stafit teknik, skuadrës dhe klubit, para se të shumohen objektivat sezonalë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.288Z

Ranieri sulmon: Stili i Juves ishte Anjeli dhe ai vdiq

Juventus-Roma “S’ka hakmarrje, dua 3 pikët”. Klaudio Ranieri përgatitet të përballet me këtë shpirt gare sonte kundër ish-skuadrës: “Nuk kam një dëshirë të tillë, ka deklaruar trajneri i verdhekuqve në prag të sfidës me Juven. Jam i vetëdijshëm që do të n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.776Z

Benitez,1 javë kohë të pranojë ofertën e Juves

Drejtuesit e Juventusit i kanë dhënë një javë kohë menaxherit të Liverpoolit, Rafael Benitez, të pranojë ofertën e tyre. "The Sun" shkruan se gjiganti italian ka bërë hapa për të angazhuar Benitez që kur shkarkoi ish-trajnerin Ciro Ferrara në muajin janar. Benitez thuh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama