Rezultate te kerkimit per termin: +Juves

Total: 1128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.685Z

Conte Do behem Fergusoni i Juves

Nga Catanzaro, ku është nderuar me çmimin “Ceravolo”, Antonio Conte siguron tifozët e Juves në lidhje me të ardhmen e tij. “Kur të mbaroj këtë rrugëtim, atëherë do të më lindë dëshira pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.625Z

Kriza e Juves: Reali, udhëkryqi i Ranierit

Nerva të ngritura në shtëpinë e Juves pas humbjes me Palermon, aq sa vetë Del Piero thërret grupin që të reagojë. Në fakt, kapiteni bardhezi ka lajmëruar se është koha për një mbledhje kokë më kokë mes stafit teknik, skuadrës dhe klubit, para se të shumohen objektivat sezonalë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.288Z

Ranieri sulmon: Stili i Juves ishte Anjeli dhe ai vdiq

Juventus-Roma “S’ka hakmarrje, dua 3 pikët”. Klaudio Ranieri përgatitet të përballet me këtë shpirt gare sonte kundër ish-skuadrës: “Nuk kam një dëshirë të tillë, ka deklaruar trajneri i verdhekuqve në prag të sfidës me Juven. Jam i vetëdijshëm që do të n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.776Z

Benitez,1 javë kohë të pranojë ofertën e Juves

Drejtuesit e Juventusit i kanë dhënë një javë kohë menaxherit të Liverpoolit, Rafael Benitez, të pranojë ofertën e tyre. "The Sun" shkruan se gjiganti italian ka bërë hapa për të angazhuar Benitez që kur shkarkoi ish-trajnerin Ciro Ferrara në muajin janar. Benitez thuh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.788Z

Morati, akuza drejtuesve te Juves: Interi duhej te terhiqej nga fusha

Stadiumi ku i luan ndeshjen ekipi i Juves do te qendroje i mbyllur, per ndeshjen e radhes, pasi Gjykata Sportivi mori kete vendim, duke iu kunderpergjigjur racizmit te shfaqur karshi futbollistit te Interit, Baloteli. Fyerje raciste ndaj Balotelit, ne ndeshjen Juve-Inter, kane provokuar edhe reagimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.471Z

Bogdani, 2 gola si nxehje para Juves

 Erjon Bogdani me dy golat e tij në miqësoren e fituar 12-0 të Kievos ndaj formacionit Sant’Anna d’Alfaedo, dha sinjale të mbara vetëm 48 orë përpara ndeshjes hapëse të verdhebluve veronezë në tranfertën e vështirë kundër Juventusit, që përkon me javën e parë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.976Z

FOTOT/ O Edi, mos posto kështu gjerash se do na iki nga mendja Saliu, dhe hiqe xhupin e Juves

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto nga rindërtimi i dy shkollave në rrethin e Lushnjes. Falë Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, nxënësit dhe mësuesit në Çermë e Këmishtaj do të kenë më në fund dy shkolla të rindërtuara nga themeli, me standarde të reja cilësie p�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama